Skocz do zawartości
Forum

Niepełna erekcja.


Gość men00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie erekcji, a może raczej jej braku, mam 20 lat, uprawiam sport do tego dorzucam siłownie co jakiś czas więc powinno być wszystko ładnie, jednak gdy poznałem dziewczynę i doszło do zbliżenia przy zakładaniu prezerwatywy już nie miałem pełnego wzwodu a po chwili już w ogóle, sytuacja powtórzyła się za 2 razem. Od czasu ostatniej dziewczyny minęło pół roku i masturbacja(czasami częsta) nie była mi obca, co wyczytałem też tutaj że może mieć na to wpływ, poranne erekcje jak najbardziej występują, problem pojawia się gdy dochodzi do stosunku. Czy masturbacja może mieć wpływ na osłabioną teraz potencje ? i jeżeli tak to po jakim czasie powinno wszystko wrócić do normy ?

Odnośnik do komentarza

Panowie sam borykałem się z tym problemem. Tylkoże u mnie nawarstwiło się kilka problemów:

problem z postawieniem penisa do pionu

a jak już postawiłem to opadał w trakcie

dodatkowo zdarzały się przedwczesne wytryski

Tak wiec mój seks był jedna wielką kompromitacją. Aż wstyd mi było przed partnerką. Oczywiśćie ona nie dawała po sobie znać, że coś jest nie tak ale jednka widiałem u niej zawód. Zaczęła się ode mnie oddalać. Pomogły tabletki Orgasm control ( które polecił mi urolog). Tabltki bez recepty Bierzecie jedną dziennie, najlepiej na wieczór. Efektu od razu nie ma ale już po tygoniu widziałem, że było o wiele lepiej. Teraz jestem w trakcie drugiego opakowania i problemów praktycznie już nie mam. Tak więc nie ma się co męczy i warto jest sobie dopomóc. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...