Skocz do zawartości
Forum

staż z urzędu


Gość stazystka18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stazystka18

Dzień dobry,
dostałam z urzędu pracy po studiach medycznych staż w zawodzie (sama szukałam pracodawcy). Od ok. 2 miesięcy odbywam go w państwowym szpitalu. Mam tam jednak duże problemy. Nauczyłam się do tej pory części badań, dodatkowo w sytuacji bardziej stresującej tracę głowę- muszę powtórzyć badanie lub też nie umiem zrobić go samodzielnie. Mój przełożony twierdzi że nie jestem tam żadną pomocą i najchętniej woleliby żeby mnie nie było, bo na moje miejsce mógłby przyjść ktoś inny, no ale nie chce mnie tak wyrzucać. Nie wiem już co mam robić. Do końca stażu jeszcze 3 miesiące a potem w umowie mam zapisane 3 m-ce zatrudnienia. Nie wiem też jak mam rozumieć zapis w umowie, że stazysta pracuje pod opieką opiekuna. W tym szpitalu chcą samodzielnego pracownika, który zostanie sam na zmianie i na dyzury.
Mogłabym zacząć szukać innej pracy na umowę i wtedy chyba nie miałabym żadnych konsekwencji z urządu w związku z jego przerwaniem? (jest to staż z EFS)

Odnośnik do komentarza

Pod opieką opiekuna to nie znaczy ,że ma Cię prowadzić za rękę ,a raczej powiedzieć jak i co masz robić ,ewentualni o coś możesz się zawsze dopytać,
nie piszesz co dokładnie wykonujesz,ale dziwne ,że tak sobie nie radzisz,może to jakieś przemęczenie po tych studiach,
w innej pracy też możesz mieć taki sam problem ,
raczej szukaj przyczyny takiego stanu rzeczy, a nie zmiany pracy w tym samym zawodzie,
ja bym Ci radziła wybrać się do psychologa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Syn otrzymał skierowanie na staż i będzie otrzymywał 920,00zł wynagrodzenia -czy może za taką kwotę się wyżywić ,mieszka sam i jest to jego jedyna praca P.Kopacz swego czasu głosiła że kazdy otrzyma dopłatę od państwa 1 tys, zł a stażysta nie ma nawet najniższej krajowej a pracuje ponad 40 godz tygodniowo i wykonuje taką pracę jak inni -takie papierowe państwo to chyba dlatego tak płaci..........ale nie ma wyboru

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...