Skocz do zawartości
Forum

wynik tsh


niusia411

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki
Witam właśnie odebrałam wyniki hormonu tarczycy tsh 3.800 norma 0,270-4,200 FT3 2,87 norma 2.00-4,40 ft4 1,23 norma 0,93-1,70 dodam iz tsh przez 4 Mc wzrosło było 2.009.do tego bardzo się źle czuje budzę się zlana potami w nocy mam ciągle uczucie gorąca jestem senna mam zawroty głowy nieraz ciemno w oczach osłabienie i uczucie podrażnionego gardła mówiłam o tym interniscie ale powiedziała ze i tak wynik w normie .co powinnam zrobić gdzie się udać juz nieraz nie mam siły ?

Odnośnik do komentarza

Będąc w ciąży miałam tsh 1.5 prawie rok później 4,5. Fatalnie się czułam. Mogłabym spać cały dzień, dodatkowo waga pomimo aktywnego trybu życia i prawidłowej diety stała w miejscu a nawet rosła. Dostałam od lekarza rodzinnego skierowanie do endokrynologa i odrazu receptę na euthyrox n25. Odrazu poczułam się lepiej. Moim zdaniem idź do innego lekarza i powiedz jak wygląda sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Ja na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza, bo tak jak już ktoś wyżej pisał u młodej i zdrowiej osoby tsh powinno być w granicach 2, a dodatkowo źle się czujesz, więc równie dobrze to może być jakiś początek tej niedoczynnosci. Widzisz ja 2 tygodnie temu robiłam tsh i od lekarza rodzinnego dostałam receptę a na wizyta u endokrynologa czekam, bo mam dopiero we wrześniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...