Skocz do zawartości
Forum

petting a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłą sobotę dotykałam tam chłopaka a on mnie. Nie było bezpośredniego stosunku z plemnikami. Podobno nie doszedł. Czy jak wyjęłam rękę to mogło się coś jakimś cudem przenieść? Może on dotknął mojej ręki i ... ? Czy jest to możliwe? Słyszałam ze od tego co wydziela penis przed orgazmem mozna zajsc w ciąże. Od zeszłej niedzieli wszystko mnie boli, brzuch, plecy itd. Ponad to mialam zolty ciągnący sluz z pochwy, od wczoraj mam taką jakby leistą wodę przezroczystą. Czy to może byc jakims cudem ciąża? Zaczynam panikować

Odnośnik do komentarza

W zeszłą sobotę dotykałam tam chłopaka a on mnie. Nie było bezpośredniego stosunku z plemnikami. Podobno nie doszedł. Czy jak wyjęłam rękę to mogło się coś jakimś cudem przenieść? Może on dotknął mojej ręki i ... ? Czy jest to możliwe? Słyszałam ze od tego co wydziela penis przed orgazmem mozna zajsc w ciąże. Od zeszłej niedzieli wszystko mnie boli, brzuch, plecy itd. Ponad to mialam zolty ciągnący sluz z pochwy, od wczoraj mam taką jakby leistą wodę przezroczystą. Czy to może byc jakims cudem ciąża? Zaczynam panikować

Odnośnik do komentarza

Więc tak, ostatnio jakieś dwa tygodnie temu uprawiałam petting z chłopakiem, tydzień potem wyczułam dziwne kręcenie w podbrzuszu ileś czasu potem lekki ból, ale do zniesienia, lecz niepokojący. Okres skończył mi się z dzień przed pettingiem, czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem, bo dwa tygodnie temu (4.10. 2015) uprawiałam z chłopakiem petting i nie wydaje mi się żeby mi coś ''tam'' wypłynęło, ale obawa jest. Tydzień po tym zaczęłam czuć takie jakby dziwne bulgotanie, kręcenie w podbrzuszu. Teraz dwa tygodnie minęły od tego 4. 10 i bolą mnie piersi, szczególnie lewa pierś. Czy to może być ciąża? Proszę o odpowiedź, to bardzo ważne..

Odnośnik do komentarza

Witam! Dnia 1 sierpnia uprawiałam peeting z chłopakiem i jest szansa ze śluz który wyciekl przed wtryskiem znalazł się w pochwie. Okres powinnam dostać dnia 15 sierpnia, spóźnił się tydzień ale był normalny, obfity, z ogromnymi boleściami jak zawsze. We wrześniu okres dostałam 3 dni wcześniej. Teraz w październiku znowu się spóźnił 3 dni. u niektórych kobiet występuje coś na kształt miesiączki z bólami itd. Mój brzuch zaczyna rosnąć do tego ciągle czuje kucie w jajniku. Czy to może byc ciąża?

Odnośnik do komentarza

witam, mam 17 lat. Okres spóźnia mi sie 3 dzien. Miałam objawy przed okresowe, wyskoczyły mi w dodatku pryszcze. Uprawiałam z chłopakiem petting aczkolwiek nie doszło do żadnego kontaktu narządów płciowych ze sobą. Zamiast suchości pochwy przed okresem jest jakis śluz, przeźroczysty lekko białawy, przez ostatnie kilka dni był o nie przyjemnym zapachu, co to moze być? ciąża raczej odpada prawda?

Odnośnik do komentarza

Błagam o pomoc! 10.10 chlopak zrobil mi palcówke, prawdopodobnie majac 'cos' na palcu. Dokladnie 10 dni od tej daty wykonalam test ciazowy ktory wyszedl ujemnie. @ dni temu czyli 20 zauwazylam rozowawy sluz na papierze, myslalam, ze na drugi dzien dostane normalnie miesiaczke. Otóz, na drugi dzien moja miesiaczka byla brązowa. Robily sie skrzepy, wystepowala czerwona krew ze sluzem jak przy okresie ale bylo tak moze z trzy razy. Dzis nie ma nic. Wystarczyla 1 wkladka.Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

W nocy 30/31.10 uprawiałam petting z chłopakiem. Nasze narządy "się nie spotkały", ale istnieje ryzyko przeniesienia nasienia na palcach. Miałam wtedy dni płodne. 2.11 dostałam rózowego plamienia z brązowymi skrzepami. Nie było ono obfite. Od wczoraj pojawila się kremowa wydzielina z grudkami. Czy może to świadczyć o ciąży? Dokucza mi również ból w dole pleców.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Bardzo sie przejmuję, choć najprawdopodobniej zupełnie nie mam czym, ale jak człowiek coś sobie wmówi, to nie może przestać o tym myśleć. Uprawiałam petting z chłopakiem dzień po zakończonej miesiączce, cykl mam 29-30 dniowy, więc był to dzień niepłodny. On dotknął swojego członka, lecz nie było na nim ani spermy ani preejakulatu (preejakulat mógł być na nim pół godziny wczesniej), po chwili dotykał mnie, lecz tylko okolic łechtaczki i sromu, bez wprowadzania palca do pochwy. Wiem, ze wszystkie te informacje eliminują ewentualna mozliwosc zaplodnienia, jednak potrzebuje uslyszec to jeszcze od kogoś innego. Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie, czy jest możliwość zajścia w ciążę poprzez ocieranie się narządami rozrodczymi, taka sytuacja miała miejsce 26 września, miesiączka pojawiła się dzień po terminie. Kolejne pytanie czy możliwym jest, że w sobotę 7 listopada, gdy chłopak pieścił mi pochwę i łechtaczkę, a ja miałam owulację, zaszłam w ciążę? pytałam partnera i mówi, że miał czystą rękę. Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam. Masturbowaliśmy sie wzajemnie z moja dziewczyną. Wytrysk byl bardzo mocny, ona siedziala koło mnie i powiedziała ,ze pochlapałem jej kolano. Boje sie ,ze mogłem nachlapać na na jej narządy lub przypadkowo wprowadzić spermę palcem do jej pochwy. Nie dotykałem jej nawet chwile penisem. Miała dni płodne. Dodam ,ze mialem krew na palcu ponieważ przebiłem jej prawdopodobnie błonę. Chciałem zapytać czy zajście w ciążę w takiej sytuacji jest możliwe, czy wskazane jest zażycie tabletki?Pozdrawia

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat. 4 listopada miałam dostać miesiączkę. Ona się jednak nie pojawiła. 7 listopada uprawiałam petting z chłopakiem, obawiam się jednak że trochę jego spermy mogło się dostać do mojej pochwy. Miesiączki nadal nie dostałam, choć mam wszystkie jej objawy. Od wczoraj jednak obserwuję u siebie trochę jasnobrązowego śluzu? co to może oznaczać? to objawy nadchodzącego okresu? czy istnieje jakiekolwiek ryzyko ciąży w takim przypadku, czy to tylko przez stres? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie w dzień owulacji 7.11.2015 mój partner zrobił mi palcówkę, mówił, że miał czystą rękę... jestem tydzień przed miesiączką, zrobiłam test wyszedł negatywny, jednak mam nabrzmiałe piersi, szczególnie lewą, powiększone brodawki, a sutki są trochę ciemniejsze, często chce mi się siku... czy jest ryzyko, że jestem w ciąży? bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Mam pytanie: czy przez petting można zajść w ciąże? Wraz z chłopakiem we wrześniu uprawialiśmy petting. Nie doszło do bezpośredniego kontaktu ale on włożył mi palce do pochwy, gdzie wcześniej ja zrobiłam mu dobrze ale poszedł i umył ręce. Miałam 8 listopada normalnie miesiączkę ale boje sie dalej czy mogę być w ciazy?

Odnośnik do komentarza

witam!,15 dnia mojego 28dn cyklu uprawiałam petting ,partner skonczył na zewnatrz jednak mial rece w spermie , rece wytarł o husteczke a po 10 minutach poszedl umyc je mydlem pod zimna woda , po umyciu po 5 min wsadził mi ponownie palec w pochwe jednak nie doszło do stosunku ani wytrysku, bardzo sie przestraszyłam i po 96 godz wzielam tabletke ellaone , jak Pani ocenia ryzyko ciazy prosze o obszerna odp.

Odnośnik do komentarza
Gość takatampoczta

Może to głupie, ale muszę mieć pewność. Mam 20 lat, jestem dziewicą. Ostatnio ze swoim chłopakiem "dotykaliśmy się" (dzień po skończonym okresie -24.11 ) Doszedł w mojej buzi (ale nie wiem czy to był płyn czy sperma). Leżałam na jego nogach jeszcze przez minutę, dwie, bo po prostu się popłakałam, bo to był taki mój pierwszy raz obcowania z narządem męskim. Później gdy zmienialiśmy pozycję, lekko dotknął członkiem mojego ciała - w okolicach pochwy. Nie wkładał mi palców bezpośrednio do niej, ani ja się nie dotykałam. Za dużo się naczytałam i teraz się boję. Możliwe, że mogę być w ciązy? Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Wczoraj piescilam sie z moim chlopakiem, gdy doszedl za pomoca mojej reki.. Reke wytarlam w chusteczke nawilzajaca dla niemowlat. Przez przypadek ta sama chusteczka wytarlam krocze. Reke wycieralam ok minuty, spermy nie bylo duzo. Po zorientowaniu sie poszlam do lazienki w celu przemycia krocza pod ciepla woda. Mam dni plodne jutro powinna byc owulacja tak wypada z kalendarzyka. Boli mnie podbrzusze, a raczej mam takie pojedyncze klocia. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Jestem dzień po owulacji, tak wynika z kalendarza. Mój chłopak wrócił po miesięcznej nieobecności, bardzo się za sobą stęskniliśmy i doszło do peetingu. Seksu jako tako nie uprawiamy. Nagle przez chwilę zaczęliśmy się kochać ( niestety bez zabezpieczenia ) nie przewidzieliśmy takiego biegu wydarzeń. Wyjął go tak po minucie i zaraz mu opadł. Mówi, że nie czuł orgazmu a po spermie nie było śladu. Lecz to NAGŁE znikniecie podniecenia i opadnięcie tuż po wyjęciu nas zastanawia. Dodam, że wyjmując czuł, silne podniecenie i nagle NIC. Obawiamy się, że mogło dojść do ewentualnego wytrysku...mam kilka pytań:

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanko ostatnio uprawiałem peting z moją kobietą nie byłem w niej ale mam obowy bo doszedłem na jej pośladki ale wytrysk był tak duży ze miała to wszędzie nawet w okolicach intymnych dodam tyle ze miała jeszcze lekkie krwawienie bo była to końcówka okresu czy jest ryzyko zajścia w ciąże dodam jeszcze ze wzięła tabletkę dzień potom co ziała do72godz- ale wzięła ją po około 36h od stosunku Proszę o odp ps czy okres będzie się spóźniał

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...