Skocz do zawartości
Forum

Bolą mnie zęby lub ząb


pati19

Rekomendowane odpowiedzi

W minione wakacje miałam leczenie kanałowe u bardzo dobrej specjalistki. Zabieg odbył się bez uszkodzeń i ząb mnie już nie bolał aż do wczoraj (tj. 6.08.15 r). Mam wrażenie jakby bolało mnie całe prawe uzębienie na dole ,właśnie tam gdzie znajduje się wyleczony ząb. Jednakże zaóważyłam że z tego zęba wypadło coś białego,zółtego .Mam tam teraz małą dziurkę dosyć głęboką . Mojej dentystki nie ma aż do konca wakacji Proszę o radę Czy mam poczekać aż przyjedzie i jechać na tabletkach przeciwbólowych w nocy ( bo wtedy ból jest nie do wytrzymania ) czy isć do innego specjalisty ? A także prosze o wyjaśnienie w miare możliwy sposób co się dzieje teraz z mojimi zębami , dlaczego bolą itd.

Odnośnik do komentarza

A skoro boli ząb leczony kanałowo to znaczy że specjalista najwyraźniej się nie popisał bo obróbka kanałowa takiego ząbka pozostawia go martwym i nie powinien on już nigdy więcej boleć. :) Idź jak pisze -mgmg do stomatologa bo szkoda truć się prochami przez ponad pół miesiąca. :) Dodatkowo trzeba ustalić czy to ten ząbek. RTG powinien być wykonany. :)

Odnośnik do komentarza

Po leczeni kanałowym ząb jest martwy i nie powinien boleć. Możliwe że rozszczeliniło się wypełnienie a ząb nie był dobrze wyleczony mam tu na myśli perforację czyli tzw. ślepy strzał i przewiercenie zęba na wylot(nieznalezienie kanału i leczenie a może się trafi :-) ). Możliwe że boli Ciebie jakiś ząb przylegający i stąd takie wrażenie. Wal do innego specjalisty. RTG powinno wszystko wyjaśnić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...