Skocz do zawartości
Forum

Swędzi i piecze - RATUNKU!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Idź do apteki i poproś o globulki na infekcję intymną jeśli nie masz możliwości pójść do lekarza.
Podczas wakacji infekcje są dość częstym zjawiskiem, nie zawsze mamy możliwość odpowiednio dbać o higienę, korzystamy z toalet w różnych miejscach...łatwo o nadplanowe bakterie.
Wstrzymaj się od stosunku i dbaj o higienę (ale nie częściej niz 2-3 razy dziennie, by nie wypłukiwać bakterii, które będą walczyły z infekcją)używając do tego specjalnych środków do higieny intymnej lub chusteczek z kwasem mlekowym. Unikaj głębokiego płukania pochwy.

Globulki stosuje się przed snem, bo pod wpływem ciepła rozpuszczają się i zaczynają działanie, a kiedy leżysz- nie wypłyną. Pamiętaj podczas kuracji zabezpieczyć bieliznę wkładkami higienicznymi. Resztę informacji przeczytasz na ulotce.

Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam Vagical ( i w zasadzie nadal go stosuję - profilaktycznie po kąpielach na basenie lub w jeziorze). Miałam symptomy bardzo podobne do Twoich - niestety mam tendencje do nawracających infekcji pochwy dlatego Vagical trzymam w "domowej apteczce". Mi bardzo pomógł - łatwy w stosowaniu, szybko się rozpuszcza i błyskawicznie przynosi ulgę, nie plami bielizny i nie trzeba go trzymać w lodówce :) No i co najważniejsze jest z naturalnych składników, a nie z chemicznych świństw, które zamiast leczyć tylko zaogniają albo dostaje się od nich grzybicy. O ile jeszcze nie zaczęłaś stosować - weź jak najszybciej - po co się męczyć?! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie dzieje się tak za powodu bakteryjnego lub wirusowego zakażenia pochwy, nic groźnego, tylko trzeba o to zadbać w odpowiedni sposób ! Gorąco polecam tabletki Iladian direct stosowane dopochwowo, bardzo dobrze działają i radzą sobie z problemem w odpowiedni sposób ! :) są bez recepty, polecam wykorzystać całe opakowanie a później tak czy inaczej wybrać się na zwykłą kontrolę do ginekologa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dziwne że w aptece Ci nie pomogli.Jest sporo leków które możesz zastosować i jest szansa że pomogą. Swędzenie i pieczenie to najczęściej objaw grzybicy pochwy-wtedy pomoże maść clotrimazolum i lactovaginal dopochwowo, jeśli boli cię przy sikaniu, masz częstomocz-to możliwe że zapalenie pęcherza-wtedy urofiraginum. Wszystko to bez recepty....powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...