Skocz do zawartości
Forum

Aseksualność


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Przepraszam za zakładanie nowego tematu.

Nie wiem od czego zacząć... Ale od razu pisze, że moje 'zapytanie a za razem wyżalenie sie'-że tak to ujme będzie dość chaotycznie napisane..
A więc jestem mężczyzną, któremu podobają się mężczyżni i kobiety-ich wygląd. Filmy erotyczne mnie podniecają-mogę nawet mieć orgazm. ale nie wyobrażam sobie z nimi seksu. Miałem nawet sytuację kiedyś z kolega ze się wspólnie masturbowalismy- ogólnie sytuacja intymna mnie podniecila , ale jak on mi masturbowal członka to nie czułem przyjemności. Byla też druga sytuacja z koleżanka-uprawialismy seks oralny . No i tu znowu dana sytuacja mnie podniecila ale też nie odczuwalem przyjemności. I to chyba wszystko co chciałem napisać.
Moje pytania:
Kim ja w końcu jestem?
Czy jestem aseksualny?
Chętnie odpowiem na pytania.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie zaraz aseksualny, być może biseksualny, ale z niskim popędem płciowym i problemem z odczuwaniem doznań. Ale to musi ocenić ostatecznie dobry fachowiec.
Z tym lepiej idź do dobrego psychologa, który zajmuje się takimi problemami. Znajdziesz takich na guglach, a może ktoś z forumowych ekspertów poda Ci namiary. Tu na forum niewiele damy radę pomóc w czymś tak delikatnym i złożonym.

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

Faktycznie z dużym prawdopodobieństwem jesteś aseksem ( masz 25 lat a kontaktów seksualnych tyle, co kot napłakał ). Jeśli w istocie tak jest, to zacznij się po prostu do tego przyzwyczajać. To jest czwarta orientacja seksualna a nie choroba. Też myślę, że trzeba się co do tego upewnić poprzez kontakt z seksuologiem i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja by ci radził abyś szedł na całość i raz spróbował z mężczyzną a raz z kobietą bo walenie konia i robienie laski to chyba trochę za mało i sam później się określisz kim jesteś a jak to nie poskutkuje no to też bym radził iść do seksuologa. Wątpię że jesteś aseksualny "A więc jestem mężczyzną, któremu podobają się mężczyżni i kobiety-ich wygląd. Filmy erotyczne mnie podniecają-mogę nawet mieć orgazm." a to że nie wyobrażasz sobie z nimi seksu to może wskazywać na blokadę emocjonalną,"le jak on mi masturbowal członka to nie czułem przyjemności. Byla też druga sytuacja z koleżanka-uprawialismy seks oralny . No i tu znowu dana sytuacja mnie podniecila ale też nie odczuwalem przyjemności." a w tej opisanej sytuacji nie pozwalasz sobie na odczuwanie przyjemności z seksu z jakiegoś względu nie "przełączasz się" na odczuwanie "tu i teraz" masz jakąś blokadę to tyko kierunek Seksuolog. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...