Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 170cm wzrostu I waze 64 kg. Mam slabosc do slodyczy. Nie wiem jak sie od nich oduzaleznic... Chcialabym schudnac do konca wakacji, nienawidze mojego brzucha ma straszne faldy.. Moje nogi Te nie sa ladne.... Tez chcialabym je odkurowac.
Moja motywacja jest na poziomie zerowym.... Codziennie sobie mowie, ze od dzis sie odchudzam...juz od dzis nie podjadam miedzy posilkami...Jednak Nic z tego!
Blagam
Pomocy
Co robic?
Chcialabym schudnac do 55kg.

Odnośnik do komentarza

"Moja motywacja jest na poziomie zerowym"
to jest problem.
Jak chcesz schudnąc to albo nie bedziesz jesć gów** i trzymać zdrową diete albo bd dużo ćwiczyć (ale łaknienie wtedy wzrośnie) , wiec to jest proste ale zakladająć że masz motywacje i wytrwałosć. jeśli tego nie masz to jest to problem psychiczny (psychologiczny? nigdy ine wiem jak to sie mówi) , tak czy inaczej: udaj sie do psychologa albo jakiegoś motywatora. żeby nie było, wszystko mówie na poważnie. Problemem dzisiejszego świata jest słaba wola. Dasz człowiekowi przepis na wieczne życie to sie okaże, że nie bedzie mu sie chciało tego zrealizować, taki świat, tacy ludzie. Powodzenia w trenowaniu silnej woli i w znalezieniu motywacji!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...