Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna ze sznytami


wroma

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja to mam szczescie poznałem dziewczyne od niedawna sie spotykamy, ostatnio przyciagnął moją uwage jej nadgarstek, a tam kilka blizn po cięciach, po zadaniu pytania jedyne co mi odpowiedziała to to, ze do konca nie jest normalna...

" No tak ciągnie swój do swego ;) "

Ale prawdę mówiąc mam teraz zagwozdke, o czym to moze świadczyc, na jaka chorobe cierpi oraz czy pakowac sie w jakies relacje z taka osoba

Nie wiem jak to sie skonczy nie chce
aby sobie cos zrobila

Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość taki co to przeżył

Powiem krótko: bądź ostrożny.

Jeśli się cięła, to znaczy, ze miała powazne problemy z psychiką. Zdrowy człowiek się nie tnie. Chyba, ze w nagłym wypadku i ma wiedzę medyczną, dla ratowania zdrowia lub życia. Ale nie z chimer.
Może dziś wydawać się normalna, ale takie osoby zawsze mają problemy z komunikacją, uzewnętrznianiem (emocji zwłaszcza), i tak dalej. Zawsze, nie znam wyjątków, a kilka poznałem takich osób. Lepiej nie wchodzić w bliskość emocjonalną, jesli nie pracuje intensywnie z psychologiem, inaczej taka relacja będzie toksyczna dla zdrowszej strony. I naprawdę nie można dać się nabrać na pozory normalności - w środku na pewno jej nie ma. Pamiętaj - kochanek/partner to nie terapeuta i nie powinien próbować na własną rękę "pomagać" bo skutki mogą być żałosne.

Odnośnik do komentarza

heh no sznyty tylko na 1 nadgarstku , wiec jest szansa ze jakies stare zabawy z czasow jak byla fanka metalu ;-)

z tego co pamietam psycholki maja glebokie na obu nadgarstkach i czasami na nogach, ale fakt zaintersowanie dziwnymi sprawami ma :D fanka sadistic.pl , co najchetniej by zostala patologiem i pracowala przy sekcjach hehehe

Jednym slowem ciekawy przypadek

Odnośnik do komentarza
Gość taki co to przeżył

wroma
heh no sznyty tylko na 1 nadgarstku , wiec jest szansa ze jakies stare zabawy z czasow jak byla fanka metalu ;-)

Widzisz? Już dałeś się złapać w te sidła - zaczynasz usprawiedliwiać, że tylko na 1 nadgarstku, że stare historie i tak dalej. Otóż nie. To może i stare sznyty, ale żadna pewność, że w psysze dalej nie siedzi potencjał do kolejnych sznyt. A zwykle siedzi. I wybacz, ale nie każdy fan metalu się tnie.

wroma
z tego co pamietam psycholki maja glebokie na obu nadgarstkach i czasami na nogach

Nie. Mogą mieć je wszędzie. I niekoniecznie głębokie. Już sam fakt, że je mają powinien być ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza

wroma słuchaj, jak dla mnie w związku (a chyba do tego dążysz) szczerość na KAŻDYM etapie to podstawa!
Wiem, że to hasło tak oklepane że już może wywoływać niestrawność ale jednak ma świętą racje bytu.
Jeżeli chcesz wiedzieć skąd i dlaczego się wzięły te ciecia na jej nadgarstku myślę ze nikt inny jak ona sama nie może podać Ci bardziej prawidłowych informacji w tym temacie. Wg mnie powinieneś nie odpuszczać po jednym pytaniu lecz drążyć temat ale musisz robić to delikatnie.

Odnośnik do komentarza

rain-bow
wroma słuchaj, jak dla mnie w związku (a chyba do tego dążysz) szczerość na KAŻDYM etapie to podstawa!
Wiem, że to hasło tak oklepane że już może wywoływać niestrawność ale jednak ma świętą racje bytu.
Jeżeli chcesz wiedzieć skąd i dlaczego się wzięły te ciecia na jej nadgarstku myślę ze nikt inny jak ona sama nie może podać Ci bardziej prawidłowych informacji w tym temacie. Wg mnie powinieneś nie odpuszczać po jednym pytaniu lecz drążyć temat ale musisz robić to delikatnie.

No właśnie "delikatność" słowna w stosunku do Kobiet to nie jest moja najlepsza strona ;) jestem generalnie zawsze szczery az do bólu wzgledem wszystkich, tak wiec wiekszosc ludzi potrafi sie obrazić mimo iż nie mialem takiego zamiaru

Wczoraj przy okazji filmowego relaksu, zapytałem co sie w jej życiu takiego stało, ze ten nadgarstek taki pocięty, spuściła wzrok zmarkotniała i skwitowała "kiedys może sie dowiesz/ czy ci powiem" jakos tak to szło, nie przykręcałem śruby mocniej , moze to jakies kompleksy zle koleżanki etc no idea
co do kompleksów ma troche, jest "genetycznie" mocnej budowy ma szerokie biodra wiec strasznie ciężko jest jej utrzymać zadowalajaca ja figurę, nie mam pomysłu jak te informacje zdobyć pewnie czas pokaze, na chwile obecną jedynie co zaproponowałem jej wspolne cwiczenia (bieganie/rower/basen/góry etc etc) ale bardziej aerobowo inaczej zbuduje mięśnie i bedzie bardziej plakac bo sie zrobi masywniejsza, pytanie czy motywacji jej starczy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

wroma !
jesteś niemożliwy ! zamiast się cieszyć, że znalazłeś babkę, która chce się z tobą spotykać, to się uczepiłeś kilku marnych sznytów i jeszcze robisz z tego aferę na forum :P No zdarzyło się jej z jakiegoś powodu - kiedyś tam - nieco pociąć. Błędy młodości o tyle .

Odnośnik do komentarza

Pa_lo_ma
wroma !
jesteś niemożliwy ! zamiast się cieszyć, że znalazłeś babkę, która chce się z tobą spotykać, to się uczepiłeś kilku marnych sznytów i jeszcze robisz z tego aferę na forum :P No zdarzyło się jej z jakiegoś powodu - kiedyś tam - nieco pociąć. Błędy młodości o tyle .

Paloma, wlasnie ja nie mam totalnie problemow z poznawaniem kobiet, np wczoraj byly dwie rozżalone naszym wspolnym zdjęciem na fb mimo iz nic im nie obiecywalem , bardziej przegrywam od strony braku doswiadczenie i czasami psychicznej , a post jest taki bo nie wiem jak sie mam zachowywać aby nie spowodować nawrotu jej zlego stanu o ile go dalej ma... na chwile obecna musze sie dowiedziec czemu ma
i czy to minelo czy nie.

Odnośnik do komentarza

~taki co to przeżył
wroma
heh no sznyty tylko na 1 nadgarstku , wiec jest szansa ze jakies stare zabawy z czasow jak byla fanka metalu ;-)

Widzisz? Już dałeś się złapać w te sidła - zaczynasz usprawiedliwiać, że tylko na 1 nadgarstku, że stare historie i tak dalej. Otóż nie. To może i stare sznyty, ale żadna pewność, że w psysze dalej nie siedzi potencjał do kolejnych sznyt. A zwykle siedzi. I wybacz, ale nie każdy fan metalu się tnie.

wroma
z tego co pamietam psycholki maja glebokie na obu nadgarstkach i czasami na nogach

Nie. Mogą mieć je wszędzie. I niekoniecznie głębokie. Już sam fakt, że je mają powinien być ostrzeżeniem.

Lepiej nie można było chyba tego ująć.
Też bym zalecała ostrożność. Te sznyty nie wróżą nic dobrego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...