Skocz do zawartości
Forum

Brązowe upławy a ciąża


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata, moje cykle trwają 29-30dni, jakieś dwa tyg temu pojawiły się u mnie brązowe plamienia, myślałam, że to te plamienia miedzymiesiączkowe, ale dla pewności po tygodniu zrobiłam test i wyszedł neg. minął kolejny tydzień już 3 dni temu powinnam dostać miesiączke jednak nie pojawiła się, znowu pojawiły się bardzo delikatne brązowe upławy, czy to ciąża? jest sens ponownie wykonać test? czy lepiej poczekać jeszcze troche? Proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość marta828

Hey a mialas ryzykowna sytuacje bo jesli nie to mozesz miec zaburzenia miesiaczkowe zaczekaj jeszcze jak sie nic nie zmieni to udaj sie do ginekologa nie ma sensu tyle razy testu robic ja mam nieregularny okres i nieraz moim okresem sa same plamienia.

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie zabezpieczamy się z narzeczonym od jakiegoś czasu, stwierdzilismy, ze po tylu latach bycia ze soba dziecko by nam nie przeszkadzało, ale nie mamy większego parcia na nie... więc nie wiem czy kochaliśmy się w dni płodne czy też nie... nie czuje tez żadnych objawów ani miesiączki ani ciąży.. dodam też, że przed @ zazwyczaj mega bolały mnie piersi i miałam okropny apetyt na wszystko, a teraz puki co spokój ze wszystkim, sama nie wiem jak to rozumiec a nie chce niepotrzebnie panikować

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam nieregularne miesiączki. Od 25 do 33 dni. 29 dnia cyklu kochałam sie z chłopakiem. Stosunek był zabezpieczony. Jednak zamiast miesiączki pojawiły sie brązowe upławy ze skrzepami. Czy istnieje prawdopodobieństwo, ze jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość marta828

Objawy przed miesiaczka nie zawsze sa takie same u mnie raz sa mdlosci bole jajnika a kolejny miesiac nic nie odczuwam a jak sie nie zabezpieczacie to mozna tak myslec ze to moze ciaza ja nigdy nie bylam w ciazy ale slyszalam ze mozna byc w ciazy a nic nie odczuwac zaczekaj jeszcze z tydzien i wtedy zarejestruj sie do ginekologa jak sie nic nie zmieni

Odnośnik do komentarza

poczekam jeszcze do końca tyg. i może zrobie kolejny test, w sumie ucieszyłabym się gdyby okazało się, ze to jednak ciąża;) brązowych upławów mam naprawde malutko tyle co czasem na papierze toaletowym, wkładka cały czas czysta mimo tego, że mam takie dziwne uczucie wilgoci cały dzień i latam co chwile sprawdzić czy dostałam miesiączke, nie wiem może już świruje przez tą niepewność....

Odnośnik do komentarza
Gość marta828

Rozumiem nie martw sie zaczekaj jeszcze i zrob ten test ale ja bym poszla do ginekologa bo testy czesto zawodza ja mam inny problem bo wytrysk mialam na posladki a wspolzycie cale z prezerwatywa dzisiaj 15 powinnam miec okres a nie mam a dziecko byloby dla mnie w tej chwili problemem bo nie mam warunkow ani pracy.

Odnośnik do komentarza
Gość marta828

Mialam tez taka smieszna sytuacje kiedys myslalam ze jestem w ciazy stresowalam sie dostawalam juz na glowe bo ciagle myslalam czy jestem czy nie z tego.stresu nie.mialam tydzien.okresu az wkoncu poszlam do parku pomyslalam o czyms innym i poczulam ze dostalam jednak stres robi swoje

Odnośnik do komentarza

Może faktycznie to tylko efekt stresów, niedawno wprowadziliśmy się z narzeczonym do nowego mieszkania, miałam duzo na glowie, potem kilka ważnych wyjazdów służbowych i problemy ze zdrowiem... i właśnie przez te problemy troche sie martwie, że moge być w ciaży bo w ostatnim czasie zażywałam sporo mocnych leków i boje się, że to mogło by zaszkodzić ciąży... wiec w tym przypadku wolałabym jednak, zeby to był fałszywy alarm...
marta828 nie zamartwiaj się, może u Ciebie to tez tylko opóźniona @, a nawet jeśli nie to napewno sobie poradzisz;) nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia, trzeba tylko chcieć, a wszystko będzie dobrze;)

Odnośnik do komentarza

No widzisz moze twoj ostatnio tryb zycia byl ciezki i opoznil okres ja sie wlasnie zamartwiam bo ani ja ani moj partner niechcemy teraz dziecka jestesmy jeszcze mlodzi mamy rozne plany dlatego sie zabezpieczamy ale ja sie obawiam tego wytrysku na posladki obym dostala na dniach moze dzisiaj test kupie ale jakos im nie ufam :-)

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się, żeby doszło do zapłodnienia przez wytrysk na pośladki, musiałabyć mieć mega "szczęście". Ja bym sie na Twoim miejscu tak nie zamartwiała, wyluzuj a @napewno się pojawi. U mnie już nawet nie ma śladu brązowych plamień, nie wiem czy to była moja @ czy dopiero nadejdzie, poczekam jeszcze troche i zrobie test jeśli nic sie nie zmieni. A Ty jesli nie chcesz mieć dzieci to może pomyśl o dodatkowej antykoncepcji?? jeśli boisz się przytyć prze tabletki to polecam "kontracept", powiedz lekarzowi, zeby Ci je przypisał, nie będziesz po nich ani nerwowa, ani otępiała no i nie przybędzie Ci kg;) a będziesz miała większą pewność, że jesteś zabezpieczona;D Sama kiedyś stosowałam te tabletki;D

Odnośnik do komentarza

Moj chlopak tez tak sadzi ze to niemozliwe zebym przez takie cos zaszla w ciaze jeszcze szybko wytarl tylko ze ja taka panikara jestem kobiety bardziej sie przejmuja niz faceci a co.do tabletek to ginekolog mi proponowal ale ja niechcialam przytyc nie przytyje bo mam taka przemiane materii ze nie tyje a poszlam z problemem bolu i pieczenia podczas stosunku lekarz stwierdzil ze cierpie na suchosc pochwy przepisal mi hydrovag globulki dopochwowe ale pomaga na krotko a potem.znow wraca pieczenie.ja sie dziwie ze moj chlopak to znosi ale moze dlatego ze ma sam swoje problemy i dlatego sie rozumiemy.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie, mam regularne cykle... 29-30 dni, dlatego zaczynam sie martwić, nie o to, że moge być w ciąży ale o to, że jeśli jestem, mogłam zaszkodzić maluchowi... no ale puki co staram się nie panikować, ostatnio sporo się działo wiec może to tylko małe opóźnienie, podobno tak się zdarza, chociaż sama nigdy tego nie doświadczyłam....

Odnośnik do komentarza

he he co jak co ale jeśli byłabym w ciązy to nie wiem jak udźwigne brzuch;d jestem szczupła i do tego moje ostatnie problemy wiążą się z kręgosłupem;D No ale jestem dobrej myśli, że albo nie jestem w ciąży tylko spóźnia mi się @, albo jestem i maluszek będzie zdrowy;D A Ty w takim razie nie masz się o co martwic, jesli mówisz, ze masz nieregularne cykle, pewnie zowu coś Ci się poprzesuwało i za chwile dostaniesz normalną @;D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...