Skocz do zawartości
Forum

Nie mam przyjemności z seksu


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam problem od ok.2 lat z seksem. Nie mam praktycznie wgl przyjemności podczas seksu mimo ze pragnę tego. Jedynie kiedy cos czuje to gdy mój partner ma dobry dostęp dłonią do mojej łechtaczki lecz gdy przestaje się nią "bawić" przyjemność spada. Jest to jedyna pozycja w miare dobra dla mnie. W żadnej innej pozycji nic nie czuje tylko zazdroszczę partnerowi. Nie wiem juz co mam robic z tym . Pomóżcie mi...

Odnośnik do komentarza

Kazda kobieta najlepiej odczuwa przyjemność własnie poprzez stymulację łechtaczki bo to jedyny punkt na ciele kobiety stworzony tylko do rozkoszy seksualnej.
Popros chlopaka/partnera zeby poprobowal inaczej Cie piescic a moze odkryjesz takze przyjemność z innych miejsc.
Trzeba probowac wszystkiego zeby wiedziec co sprawia przyjemnosc. Pamietaj zeby w trakcie seksu sie jak najbardziej rozluznic i myslec tylko o jednym - o przyjemnosci, dązyc do orgazmu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Justyna9494
Idź do ginekologa.

Ginekolog jej nie powie jak ma szukac przyjemnosci w seksie. Niech sie pobawią na rózn sposoby z partnerem najpierw a ewentualnie potem do lekarza i raczej seksuologa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

nieznajoma7241
Tylko szczerze mówiąc to nie mam ochoty chodzić po lekarzach i rozmawiać z nimi na ten temat bo nawet ciężko mi bylo napisać tutaj a co dopiero rozmawiać z kimś oko w oko:-/

Masz zupełną rację. Pogadaj z partnerem albo go wymień na nowszy model. Jeśli odczuwasz frajdę z pieszczenia łechtaczki dłonią to tym bardziej powinno być przyjemne pieszczenie ustami i językiem. Czy słyszałaś o takim wynalazku jak mineta ( pięknie to już opisano w XIII księdze Pana Tadeusz a zatem wielka nowość to to nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

laurette
Kazda kobieta najlepiej odczuwa przyjemność własnie poprzez stymulację łechtaczki bo to jedyny punkt na ciele kobiety stworzony tylko do rozkoszy seksualnej.
Popros chlopaka/partnera zeby poprobowal inaczej Cie piescic a moze odkryjesz takze przyjemność z innych miejsc.
Trzeba probowac wszystkiego zeby wiedziec co sprawia przyjemnosc. Pamietaj zeby w trakcie seksu sie jak najbardziej rozluznic i myslec tylko o jednym - o przyjemnosci, dązyc do orgazmu.

Hahaha ! A ty już to kiedyś robiłaś ? Bo ja ci powiem, że jak poczuję w sobie wielkiego i grubego fiuta, to to jest największa przyjemność :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...