Skocz do zawartości
Forum

Jak sie ubrac do kopulacji?


Gość gnusia18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gnusia18

Otoz w sobote mam 18 urodziny, bedzie spora imprezka i chcialabym w trakcie dyskretnie zaliczyc kilku kolesi. Wiec musze byc tak ubrana by dalos ei szybko odbyc stosunek. Myslalam o ponczochach i sukience ale bez majtek. A moze stringi? Lub spodnie z zamkiem blyskawicznym z tylu? Jakie macie doswiadczenia w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Gość trochę logiki

Rozumujesz nielogicznie. Po co się w ogóle ubierać? Od razu idź tam nago. Albo kogoś podniecisz, albo nie. Na co te wszystkie szmaty, skoro pod nimi i tak jesteś ty ze swoimi wabikami, bądź niedoskonałościami?

Odnośnik do komentarza

laurette
Co raz wiecej podobnych wątków zwłaszcza na tym forum.

Gdzie Ty masz tutaj podobne wątki? O stroju do kopulacji widzę pierwszy raz.

CORAZ większą macie paranoję z tym śledzeniem wymyślonych historyjek?

Odnośnik do komentarza

laurette
Czy moderatorzy są obecni na forach? Halo ? Co raz wiecej podobnych wątków zwłaszcza na tym forum.

To jest chyba jedno z bardziej aktywnych forum, a dostęp mają nanoni ( w większości trolle i dzieci ), jeśli masz kupę czasu to może ktoś doceni twój wkład i kiedyś sama zostaniesz moderatorką , na chwilę obecną nie liczyłbym jednak na jakąkolwiek poprawę, bo po prostu za wile syfu się tu ładuje

Odnośnik do komentarza

wroma
To jest chyba jedno z bardziej aktywnych forum, a dostęp mają nanoni ( w większości trolle i dzieci ), jeśli masz kupę czasu to może ktoś doceni twój wkład i kiedyś sama zostaniesz moderatorką , na chwilę obecną nie liczyłbym jednak na jakąkolwiek poprawę, bo po prostu za wile syfu się tu ładuje

Czasu za wiele to niestety nie mam aczkolwiek jakbym juz była moderatorką to coś bym robiła a nie zostawiała forum na pastwę losu - bo tak to teraz wygląda. Bycie moderatorem do czegos zobowiazuje. Poza tym byl juz pare miesiecy temu duzy atak spamu na ten portal i pamietam to bylo cos okropnego bo redakcja i moderatorzy sobie nie mogli poradzic.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette

Czasu za wiele to niestety nie mam aczkolwiek jakbym juz była moderatorką to coś bym robiła a nie zostawiała forum na pastwę losu - bo tak to teraz wygląda. Bycie moderatorem do czegos zobowiazuje.

Może zgłoś się na moderatorkę:)
Moderatorzy też na pewno nie są w stanie siedzieć na forach 24h/dobę i czytać wszystkie wątki ,poza tym ich ocena też jest subiektywna ,nie powinni raczej kierować się usuwaniem tego co im się nie podoba...,
zawsze jest wszytko proste jak stoimy z boku.
Możesz zgłaszać nadużycie,co pewnie też nie gwarantuje usunięcia,ale zapewne trafia do oceny moderatora,
ja ,jak zwykle tak na logikę biorę...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

ka-wa
Wg mnie np. ten wątek to prowokacja i nie powinien być traktowany poważnie,pierwsze wpisy są trafną odpowiedzią,
czasem trochę pożartować akurat na tym forum, to nie jest nic zdrożnego...,
ale to tylko moje zdanie.

Niezwykle rozsądne stanowisko - jestem "za" !

Odnośnik do komentarza

Och, dziecko - prawdziwa dama zakłada do kopulacji bieliznę od Anais, albo Livii, dorzuca do niej torebkę od Prady i szpilki od Louboutina i owija się mantylą od Ralpha Laurena. Ewentualnie polska dama może jeszcze dołożyć rajstopy od Gatty, zamiast Livii. Obowiązkowo również złota biżuteria (dopuszczalne platynowe wstawki), żadne tam sztuczne szkiełka Svarovskiego, muszą być prawdziwe kamienie.
Ale ty przecież nie jesteś damą. Wystarczy więc, jeśli wyjdziesz owinięta tylko w celofan ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...