Skocz do zawartości
Forum

"zeszmacenie"


Gość sansa.soulen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sansa.soulen

Witajcie, piszę aby zasięgnąć Waszej opinii.
Mianowicie miałam sytuacje że 2 razy( dwie imprezy po rząd) po alkoholu "przemacałam" się z obcym chłopakiem w łożku.
Czy to kategoryzuje mnie jako łatwą dziewczynę , czy też dziwkę?
Dodam , że mam 18 lat.

Odnośnik do komentarza

Nie, to świadczy o tym, że nie kontrolujesz się po alkoholu i powinnaś uważać w jakim towarzystwie i jakich okolicznościach spożywasz alkohol i w razie ryzyka wystąpienia podobnej sytuacji w porę się wycofać.
Jeżeli natomiast byłabyś zdolna do takich zachowań również po trzeźwemu wtedy by znaczyło, że masz skłonności do mężczyzn. Ale to już sam sobie odpowiedz czy żałujesz tego co się stało czy wręcz podobał Ci się taki stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość spinka34

Najpierw macanko, potem stosunek, potem niechciana ciąża z chłopakiem , którego imienia nawet nie będziesz znała..marna perspektywa.lepiej nie rób takich rzeczy dla własnego bezpieczeństwa.albo chociaz poprzestań na całowaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Że przez ciebie nie, to nie znaczy, że taki jest odbiór społeczny.
Nawet policja i sądy, jeśli pijana dziewczyna w łóżku uprawia obmacywanki a w którymś momencie mówi stop.... no zdrowia życzę by udowodniła gwałt.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jesteś osobą pełnoletnią więc to co robisz to twoja prywatna sprawa. Alkohol tak działa że puszczają hamulce i czasami człowiek zaszaleje. Twoje ciało twoja świątynia. Zachowanie takie niesie za sobą ryzyko niechcianej ciąży , choroby i wyrzuty sumienia. Nie potępiam jesteś młoda więc baw się dobrze ale z głową. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

To nie zabawa z odbezpieczonym granatem jakim jest rozochocony chłopak, pewnie też pijany.
W końcu się doigrasz, bo możesz trafić na brutala lub zaprosi do zabawy swoich kolegów.
Ciąża, choroby, gwałt to też nie za bardzo zabawne.
Reputacja utracona, a faceci tylko deklaratywnie lubią wyzwolone.

Odnośnik do komentarza
Gość sansa.soulen

Dziekuje Wam za Wasze opinie.
Moge dodać iż nie doszło do stosunku ani nic po prostu tylko "macanie" . Dodam ze osoba z ktora do tego doszło byl ten sam chłopak.
Szczerze myślałam ze On sie odezwie pozniej czy mnie gdzies zaprosi ale niestety nie:(

Odnośnik do komentarza

Więc on Ci się podoba a Ty zastanawiasz się co on o Tobie teraz myśli?
Oczywiście intymne kontakty cielesne często są początkiem związku ale u nastolatków rzadko to się zdarza. Młodzież w tym wieku kategoryzuje takie zachowania i przypina dziewczynom etykietki latawic, chłopcy odbierają takie dziewczyny za nie godne uwagi pod względem związku.
W tym wieku zanim podejmie się próby współżycia powinno "się chodzić", inaczej każde zbliżenie może zostać potraktowane przez innych za "puszczanie się".
No i przede wszystkim takie intymne sytuacje powinny odbywać się bez widzów. Lepiej zapytać chłopaka czy się przejdziecie i zaprowadzić na spacer. Jeśli nie będzie chciał to możesz podejrzewać o co mu chodziło a jeśli pójdzie to może uda Wam się porozmawiać i zacząć "normalnie" znajomość ;)

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Wiedz, że nikt nie lubi łatwych ludzi.
Albo inaczej, do rozrywki niektórzy jeszcze tak, na poważnie nie. Ponieważ ma wrażenie, że z innymi też tak łatwo idzie, a to dobrze nie rokuje dla stałych relacji.
Złoto gdyby kosztowało tyle co kartofle nie było by w poważaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...