Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 16 listopada zaczął mi się okres ,z moich wyliczeń 27 listopad to dzień plodny .Moj cykl trwa 28 dni ,czy aby na pewno dobrze obliczylam dni plodne ? I czy jest szansa na to ze mogę zajść w ciążę ,dodam ze partner skończył we mnie .Prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość biegacz55

Witam! Okres spóźnia mi się 5 dni.. i troszkę mnie to martwi. Ostatnie 3 cykle były bardzo regularne, co 29 dni ale przez tabletki. 28.11 powinnam dostac pierwsza miesiaczke bez tabletek. Kochalam sie ze swoim chlopakiem 07.11(w dni niepłodne) a 9.11 wystapilo takie 7dniowe krwawienie. Watpie ze byl to okres, poniewaz mial inny zapach i inna konsystencje. Mialam normalnie dni płodne i niepłone. Rozpoznałam to po śluzie. Po 3 tygodniach od wspolczycia zrobilismy test i wyszedl negatywny. Kochalismy sie z prezerwatywa i byl stosunek przerwany. Nie skonczyl we mnie. Czy moge byc w ciazy?
+ miałam bardzo dużo stresu i wyjezdzalam w tym czasie czesto

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie. Miesiaczki mam co 29-31 dni. Kochalam sie z narzeczonym w dni płodne z wytryskiem we mnie. Bolały mnie bardzo piersi i podbrzusze kilka dni po owulacji. Robiłam test ciążowy przed spodziewana moesiaczka i wyszedł negatywnie. Dzis boli mnie bardzo podbrzusze i dostalam muesiaczki chyba. Poniewaz nie jest taka jak zawsze a bardziej plamienie na podpasce nic nie ma a na papieże blado czerwone plamki. Czy moge byc w ciąży? Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Zagubionax

Witam! Mam 20lat..mam problem,bo 3,2 tyg temu współżyłam z swoim partnerem, kochaliśmy się parę razy bez zabezpieczenia..doszedl we mnie parę razy..tydzień potem nie dostałam okresu.. Wynik wyszedł negatywny..podkreślam miesiączki mam nieregularne. Teraz tydz później..dostalam (chyba) okres? Ale nie jestem pewna, bo to dziwne..nigdy tak nie miałam, krew jakby żywa potem brązowe..trwalo mi to 3dni,wiec czy to może być plamienie implantacyjne? Przy nieregularnych miesiaczkach? Mogę być w ciąży? :/ bardzo proszę o pomoc, podpowiedzi.. Nie wiem co robić.. Nie mam bólu brzucha ani nic.. Ale za to zgagi i jeść mi ciągle się chce i bardzo często oddaje mocz.. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość DominikaGie

Dobry wieczór.
Mam pewien problem. Otóż współżyłam niedawno z chłopakiem (bez prezerwatywy, bez wytrysku) około 2-3 godziny po wcześniejszym współżyciu (z prezerwatywą), z tym, że wcześniej doszło do wytrysku. I tu moje pytanie. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Dodam, że właśnie mam dni płodne.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam . Mój cykl trwa przeciętnie 33-38 dni. Ostatni okres 14.11.2014. Mniej więcej w połowie cyklu kochałam się ze swoim narzeczonym . 28 .11 i 4.12 do wytrysku doszło w środku . Za tydzień mniej więcej powinnam dostać okres . Jednak do tej pory nie mam żadnych objawów zbliżającej się miesiączki . Dziś rano na bieliźnie zobaczyłam biały gest śluz .. czy może to oznaczać że doszło do zapłodnienia ? Kiedy mogę wykonać test ?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam takie małe zmartwienie. Dwa dni temu (08.12) powinnam wg kalendarzyka dostac okres. Nie mam go ani żadnych objawów które świadczyłyby ze bedzie okres. Mój śluz teraz jest taki białawy z białymi grudkami, a zazwyczaj albo było sucho albo było troche białego. Piersi tez zawsze bolały, były wieksze i twardsze a teraz nic. Inna objawy to senność (mogłabym spac cały dzien), zmęczenie, częsta zmiana nastroju i delikatne mdłości nasilające sie głównie wieczorem oraz za bardzo nie mam apetytu . Razem z partnerem staramy sie o dzidziusia od kwietnia, a nadal w ciązy nie jestem. Nie jestesmy pod opieką żadnego ginekologa bo jak narazie wierzymy ze bez pomocy lekarza moze nam sie uda. Test robiłam 06.12 i była tylko jedna kreska, natomiast po paru godzinach pojawiła sie słaba druga. Czy możliwe jest to że jestem w ciązy?
Bardzo proszę o pomoc, wiem że powinnam udac sie do lekarza zrobie to za kilkanaście dni bo teraz nie moge.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, nie było bezpośredniego wytrysku do pochwy, ale na brzuch, który został wytarty a także spłukany pod prysznicem. jak duże istnieje prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże (wzięłam tez tabletke dzien po "norlevo") prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie. Czy jestem w ciazy? W dni plodne kochalam sie z mezem. Mialam typowe objawy ciazy tj. bol podbrzusza nudnosci bole glowy. Robilam dwa testy wyszly pozytywne z tym ze kreska testowa byla ledwo widoczna. Cykle mam regularne co 28 dni. W niedziele powinnam dostac okres a dzisiaj mialam dziwne plamienie. Krew ze sluzem taki jak w dni plodne. Krew byla brazowa a sluz przezroczysty i ciagnacy troche sie roznil od tego plodnego byl twardszy wygladal jak jakas blona. Jestem w ciazy c

Odnośnik do komentarza

Witam Mam pytanie czy jestem w ciąży, ostatnia miesiączka zaczęła się 2 listopada, mój cykl trwa 28 dni, powinnam dostać okresu 30 listopada i do tej pory nie mam,zrobiłam dzisiaj badania z.krwii beta hcg i wyniki jest 248 miu /ml czy to oznacza ciążę i czy mogę dzięki temu dowiedzieć się który to jest tydzień? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat. Spóźnia mi się okres już 5 dni, a zwykle mam regularne 32-33 dniowe cykle. Współżyłam z zabezpieczeniem 2 tygodnie temu. Od dłuższego czasu mam wzdęcia brzucha. Co może być przyczyną spóźniającego się okresu? Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam. Okres spóźnia sie 4 dni z moich "obliczeń" w kalendarzyku wynika, że owulacja nastąpiła 24 listopada a okres powinien być 9 grudnia. Oczywiście wiem że nie jest to stu procentowe, jednak nigdy wczesniej mi sie tak nie zdarzało. Moje cykle były stałe ok. 30 dni. Mam białe plamienie. Nie odbywałam stosunku wraz z chłopakiem. Uprawialiśmy jedynie petting i może dwa razy seks oralny jednak staram się być ostrożna i zawsze mówię o myciu rąk przed jak i po. Czym może byc to spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Dotyczy ono zle zalozonej prezerwatywy. Miałam dni płodne, chlopak przez przypadek pomylił strony prezerwatyw, ale gdy to spostrzegł zmienił na prawidłową. Dodam, ze przed nalozeniem prezerwatywy nie bylo wczesniej stosunku. Wytarł penisa chusteczką(bo zawsze tak robimy przed nałożeniem prezerwatywy). Jakie jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, powinnam jutro lub pojutrze dostac miesiaczke, od 3dni boli mnie brzuch jak na miesiaczke a jej nie ma ,nigdy wczesniej nie mialam bolow brzucha przed miesiaczka tylko w 1 jej dzien.Miesiac temu wspolzylam z chlopakiem, ale jestem dziewica i nie byl wprowadzany czlonek do pochwy ani nie zsunela sie prezerwatywa ani nie pekla, jestem po 7tyg kuracji antybiotykiem przeciwgrzybiczym i od miesiaca nie jem miesa. Na forach czytalam ,ze to objawy ciazy, prosze o pomoc..

Odnośnik do komentarza

kochałam sie ze swoim partnerem w ostatni dzień okresu, kiedy mialam ciemnobrązową wydzieline. Niestety moj partner skończył we mnie. Po stosunku miałam lekkie plamienie krwi. DZiś jest drugi dzień po stosunku i nadal utrzymuje się bardzo lekka wydzielina. Jest jasnobrązowa. Moje pytanie brzmi czy świadczy to o ciąży ?? Mam regularne cykle miesiączkowe

Odnośnik do komentarza

Witam. Nigdy nie miałam regularnego okresu, czasem mi się spóźniał po 2 miesiące, ale 28 sierpnia dostałam okres, potem 29 września, 30 pazdziernika i 28 listopada. Dlatego pewnie już zaczyna być regularny, kochałam się z chłopakiem w 2 dzień cyklu, doszedł we mnie. Czy jest możliwe, że będę w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam Mieliśmy sytuację gdy pękło zabezpieczenie. Mam już troje dzieci, każde było planowane i każde poczęte w 10 dzień cyklu. Teraz był 14 dzień cyklu ale nadal karmie piersią i nie mam gwarancji. Myślę o tabletce PO ale nie wiem czy to nie jest tabletka wczesnoporonna i co jak doszło do zapłodnienia wezmę tę tabetkę i mimo to ciąża będzie - czy tabletka negatywnie wpłynie na rozwój ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość anonim4141

Witam, mamy z dziewczyną nietypowy problem.. Otóż w zeszłą sobotę (28.12.2015) wieczorem mieliśmy stosunek. Ona bierze tabletki antykoncepcyjne, dodatkowo użyłem prezerwatywy. Mimo to nie osiągnąłem orgazmu za pierwszym razem, więc po godzinie znowu zaczęliśmy stosunek z nową prezerwatywą, także nie osiągnąłem orgazmu. Wczoraj czyli niecałe 2 dni po stosunku moja dziewczyna dostała bólu takiego jak przy miesiączce, trwa od do dzisiaj. Bolą ją także piersi, jest jej niedobrze i chce jej się spać. Wspomnę dodatkowo, że ona ma torbiele na jajnikach, z którymi regularnie chodzi do ginekologa, twierdzi że tabletki antykoncepcyjne które bierze są także lekiem na te torbiele, ma jeszcze 12 tabletek więc za 12 dni robi 7-dniową przerwę podczas której powinna dostać krwawienia.. Po zapaleniu papierosa robi się jej niedobrze. Czy ona może być ze mną w ciąży ? Przede mną miała stosunek ponad miesiąc temu z innym partnerem, jednak dotychczasowe wizyty u ginekologa nic nie wykryły..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...