Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie o dni nieplodne. Uprawialam seks z chłopakom i miał on gumke tylko podczas seksu ciagle sie zsuwala. Ostatnia miesiaczku miałam 11 października i trwała ona 5 dni. Cykl mam nieregularnych zazwyczaj 25-28 dni. Jezeli do stosunku doszło 1 listopada to miałam wtedy dni plodn czy nieplodne ? Czy mogło dojść do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam, od ok. tygodnia mam codzienne, praktycznie całodniowe bóle pleców - odcinek lędźwiowy, mdłości i bóle podbrzusza (jak przed miesiączką) a okres mam dostać za 11 dni, od roku okres przechodzę bardzo boleśnie i nie badałam tego u ginekologa. Odbywałam stosunek przerywany dzień po okresie bez zabezpieczenia. Test wyszedł negatywny, czy te objawy mogą być na tle nerwowym?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 22.10, spłóżyłam z chłopakiem z zabezpieczeniem, doszedł we mnie. Miesiączka spóznia mi sie już 12dni. Mam dziwne upławy o żółtozielonym odcieniu i także występuje nie przyjemny zapach. Dodam także że czasem też są wodniste wydzieliny. Piersi bolą mnie tak jak na miesiączkę i czasami pobolewa brzuch.Czy mogę być w ciąży, czy to jakaś choroba ?

Odnośnik do komentarza

witam mam co 28dni cykl miesiaczkowy ostatni cykl miałam 25tego dnia od 27pazdziernika do 30-31 pazdziernika z nocy 1-2 listopad wspolzyłam z zabezpieczeniem lecz guma z nasieniem znalazła sie w srodku pochwy lecz po 9 godzinach wziełam tabletke ellaone czy moge byc pewna nie zajscia w ciaze? bardzo sie denerwuje prosze o porade dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość aleksandra231111

mam pytanie miesiaczki mam co 28 dni 14 dnia po miesiaczce kochalam sie bez zabezpieczenia 4 dni po owulacji mialam podwyzszona temp ciala 37,5 do tego straszny bol brzucha w dole i dziwne brazowe plamienie. teraz mam mrowienie piersi okropna zgage i bole jajnika w dole . dodam ze okres mialam 14 pazdziernika . dzis jest 7 dni po owulacji bylam u lekarza mowi ze cos jest w macicy co to moze byc ??? bardzo prosze o odpowiedz :( kazal i przyjsc za tydzien ale nie moge czekac boje sie ze to cos powaznego

Odnośnik do komentarza

Monika23l przed miesiaczka 12.10 czulam mdlosci zrobilam test byl pozytywny na2 dzien negatywny 3dzien miesiaczka ktora byla10.10 trwala normalnie dni tyle ze nie byla bolesna (jak nigdy) po miesiaczce zgosilam sie go gin. stwierdzila brak ciazy wiec dlaczego odczuwam mdlosci czeste oddawanie moczu bole w dole plecow (tzw. krzyżu) pobolewanie w dole brzucha swedza mnie sutki . Co mi dolega bardzo prosze pomozcie bo zwarjuje

Odnośnik do komentarza

Witam
MAm takie pytanko i pottzebuje szybko odpowiedzi...
Kochaam sie z chlopakiem od miesiaca po kazdym stosunku o konczy na moim brzuchu czekamy chwile i kochamy sie kolejny raz..wiec moje pytanko czy jezeli nie spusvil sie w srodku czy moge zajsc w ciaze bo od dwuch tygodni czuje sie fatalnie mam wachania nastroju jestem rozdrazniona a za razem placzliwa brak apetytu duzA sennosc...bardzo bym prosila o szybka odpowiedz ;( gdyz jestem bardzo zaniepokojona

Odnośnik do komentarza

Witam, Ostatnią miesiączkę miałam 16 paćdziernika i trwała 5 dni,później 20, 22, 25 i 29 odbyłam stosunek płciowy każdy zakonczony w prezerwatywie, lecz zauwazyłam ze w tym miesiacu ciągle pobolewa mnie podbrzusze, jajniki z prawej strony i dół pleców jak przed miesiaczką, lecz następną miesiaczkę mam miec 13 listopada, czy mogłam zajść w ciąże? Dodam ze szyjka macicy na dziś dzień jest nisko i mam kremowy biały śluz

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo boli mnie dolną część brzucha tzw. Podbrzusze. Brzuch jest twardy. Miesiaczka skończyłam mi się tydzień temu według mojego kalendarzyka mam dni owulacji . Czy od tego może mnie boleć brzuch ? Czy jest inny powod bólu?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, Mam taki problem. Otóż wiem, skąd biorą się dzieci jednak cały czas wewnątrz posiadam jakieś obawy. Mianowicie współżyłam z chłopakiem 11 dni po rozpoczęciu się miesiączki, ponieważ byłam mocno zestresowana był to bardzo krótki stosunek, nie był to również stosunek przerywany. Nie doszło do wytrysku ani wewnątrz ani poza mną, ponieważ trwało to tylko około minuty. Rozumiem, że szanse na ewentaulną ciążę są strasznie nikłe? Prawie zerowe ?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Staram się o dziecko od dłuższego czasu. Mam niedoczynność tarczycy w październiku lekarz zwiększył dawkę leku, a tsh miałam 2.0. Ostatnia miesiączka była 10.10. Przytulałam się z mężem w dni płodne. Miesiączke ostatnio miałam co 32 dni, wcześniej dwa miesięce zdarzyło się że po 31. a w marcu dostałam po 35 dniu to było najdłużej jak ""spóźnił" mi się okres. Okres powinnam dostać 11.11 dzisiaj jest 13.11 i nie ma go. zawsze przed miesiączką bolał mnie brzuch i dwa dni wcześniej głowa a teraz nic. brzuch w ogole mnie nie boli. za to piersi są tkliwe nie bolą jakoś strasznie ale jakiś ból czuć i dziwne uczucie po dotknięciu sutka. do tego zwiększył mi się apetyt. lubiałam jeść słodkie teraz w ogóle nie mam ochoty na słodkie jak i również na chipsy które uwielbiała. do tego wieczorem robi mi się jakby nie dobrze i strasznie w żóładku mnie piecze. do tego dochodzi biegunka. Zawsze nie miałam problemu ze snem. przesypiałam całą noc. a od kilku dni ciągle się budzę brzuch mnie boli od wzdęć. mam takie uczucie w brzuchu jak się ma jak się czegoś boi. potem zasypiam po jakiejs godzinie i znowu się budzę. Test zrobiłam dzisiaj o 2 w nocy po 2 dniach spoznienia się okresu. Wyszedł negatywny, miał czułość 10. Może to dlatego ze mój mocz jest dziwny prawie pomaranczowy i nieprzyjemnie pachnie do tego mogę mieć chory pęcherz. Na koniec dodam że często łapią mnie uderzenia gorąca.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne. Okresu dostawałam 2. dnia przerwy między listkami(21+7). Tym razem nie dostałam okresu aż do 4. dnia i nie czuje żebym miała dostać. 1. dnia przerwy uprawiałam seks z moim chłopakiem, oczywiście z prezerwatywą. W zeszłym miesiącu uprawialiśmy seks bez prezerwatywy(bo brałam tabletki) a okresu dostałam 3. dnia przerwy. Zastanawiamy się czy zabezpieczenia mogły zawieść i jestem w ciąży, i dlatego nadal nie dostałam okresu?

Odnośnik do komentarza

POMOCY. 26.10 w dni płodne kochaliśmy się z chłopakiem dwa razy pod rzad bez zabiezpieczenia, podczas stosunku doszło do niekontrolowanego wytrysku, zażyłam pugułke ELLAONE 14h później po kilku godzinach wypiłam drinka. Czy tabletka mogła nie zadziałać? Czy powinnam się obawiać, że doszło do zapłodnienia, chciałabym podkreślić, ze był to dzień przed owulacją. Prosze o odpowiedź jestem załamana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...