Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Haniaaa24

Witam. Mam do Państwa pytanie otóż jestem przed miesiączka 6-7 dni. Mam miesiączki nie regularne i od wczoraj moja temperatura w pochwie utrzymuje się 37, 3. Ale mam też problem ze orzeł każda miesiączka odczuwam swędzenie pieczenie. Byłam u lekarza ginekologa i wszystko ok robiłam badanie moczu i też ok. Czy możliwe ze jestem w ciąży? Czy prawdopodobne ze mam taką temperaturę przez infekcje. Bolą mnie piersi jak przed miesiączka I ostatnio bolał mnie jajnik. Staram się z mężem o dziecko

Odnośnik do komentarza

Dnia 10 listopada zsunęła sie podczas stosunku prezerwatywa było to dzien przed okresem, okres spóźnił sie 4 dni za 3 tygodnie zrobilismy test wyszedł negatywny. kolejna miesiaczka przyszła ( trwała 8 dni była obfita)1 dzien wczesniej od planowanej i teraz kolejna spoznia sie juz 2 dzien i wydostaje sie brazowy płyn. cykle były regularne lecz pozniej sie rozregulowały pytanie czy moja dziewczyna moze byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry, moje pytanie dotyczy sensowności zażycia antykoncepcji awaryjnej. Współżyłam z moim partnerem w 14 dniu cyklu ( zazwyczaj cykl 28 dniowy ), dwukrotnie z prezerwatywą ( została zmieniona ). Przy pierwszym stosunku nastąpił wytrysk w pochwie, po czym kochaliśmy się jeszcze kilkanaście sekund - penis nie został wyjęty od razu po wytrysku. Przy drugim stosunku nie doszło do wytrysku. Oczywiście nie mineło jeszcze 72 godziny od odbycia stosunków.

Odnośnik do komentarza

Witam. 2 stycznia zauważyłam lekkie plamienie, początkowo myślałam, że to początek okresu 6 dni przed terminem. Jednak okazało się, że to było brązowe plamienie, jednego dnia widoczna jest krew, taka zamknięta w śluzie (nie wiem jak to inaczej nazwać). W piątek 8 stycznia powinnam dostać miesiączkę, której nie dostałam. Plamienia nadal występują oraz dzisiaj miałam gęsty brązowawy śluz. Cykl mam raczej regularny, są to 32 dni, czasem zdarzają się jedynie drobne opóźnienia. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to kocham się z chłopakiem, aczkolwiek zawsze w prezerwatywie i przed wytryskiem penis zostaje wyciągnięty z pochwy. Uważam, że możliwość zajścia w ciążę jest minimalna, ale nigdy nie miałam do czynienia z takim śluzem i plamieniami. Chcę się dowiedzieć czy mam o co się martwić w tym przypadku? Dodam, że ostatnio miałam troszkę więcej stresu niż zawsze.

Odnośnik do komentarza

Witam Ponawiam pytanie, bardzo proszę lekarza ginekologa o odpowiedź. Czy możliwe jest zapłodnienie w 52 dniu cyklu,czy to raczej mało możliwe ? Mam bardzo nieregularne miesiączki, cykle 37-45 dni. Owulacja występowała zazwyczaj okolo 20 dnia cyklu. Raz w życiu zdarzył mi sie cykl 53 dniowy. PCOS mam wykluczone. Test robiony wczoraj negatywny. Jeśli byłabym w ciąży to ile dni od zapłodnienia wzrasta temperatura ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

zazwyczaj miałam regularne cykle miesiączkowe, około 29 dni. Do zbliżenia doszło 15 listopada. Od 7 do 15 grudnia występowało krwawienie. Dziś tj. 15 stycznia okres spóźnia mi się już 8 dzień. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Być może to spowodowane stresem, brakiem snu aczkolwiek martwi mnie to. Jakie mogą być przyczyny tego stanu?

Odnośnik do komentarza

Witam. 4 stycznia po polnocy uprawialam pieszczoty z chlopakiem. Nastepnie on zalozyl prezerwatywe i wszedl we mnie. Byl to moj pierwszy raz. Przed wytryskiem wyjal czlonka i wytrysk nastapil juz na zewnatrz. Ok godz 10 rano dostalam okres, normalny, obfity jak zawsze, trwal 6 dni, jednak przyszedl dwa dni za wczesnie. Cykle mam regularne 27 dniowe. 12 stycznia, 2 dni po skonczonym okresie zaobserwowalam niewielkie, jednorazowe plamienie na bieliznie. Od tygodnia mam dziwne skurcze w podbrzuszu, wzdecia, zaparcia, mdlosci, czuje ucisk w brzuchu. Bardzo sie boje ze moge byc w ciazy.. Czy to jest w ogole mozliwe w moim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Witam. Zastanawiam się czy jest możliwa owulacja 13 dc. Moje cykle są 28-31 dniowe. ostatnią miesiączkę miałam 3stycznia do 8stycznia. Kochałam się z narzeczonym 10 i 11 dc. 13dc bolał mnie jajnik po prawej stronie ale nie zaobserwowałam u siebie płodnego śluzu. Czy jest możliwa owulacja bez widocznego śluzu płodnego ? I czy mogę zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Od początku miesiąca przyjmuję tabletki anty Qlaira (m.in dlatego że mam jakieś stany zapalne które musze zbadać) Zaczęłam teoretcznie w 1 dniu krwawienia ok 15h od rozpoczęcia,bo mój lekarz powiedział że to ten sam dzień. kochałam się bez zabezpieczeń w 1tyg oraz 17 dnia przyjmowania tabletek, do wytrysku doszło na zewnątrz. Tabletki brałam regularnie chociaż zdarzyło się max 1-1.5h opóźnienie. Zauważyłam brunatną wydzielinę i dodatkowo kłujące bóle w lewym podbrzuszu. Czy to może być ciąża??

Odnośnik do komentarza

Witam,ostatnio uprawiałem z dziewczyną petting.Ona doprowadzila mnie do wytrysku po czym poszedlem umyć ręce. Umylem je wodą i mydlem. Ona wytarla swoje w prześcieradło. Następnie piescilem ją głównie przez majtki,raz lub dwa dotykając jej warg bez wkładania palców.
Po okolo 20 minutach od wytarcia ręki dziewczyna będąc w łazience dotknela swojej łechtaczki i przetarla swoją waginę papierem toaletowym i umyla ręce.
Czy istnieje ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 6.12 , okres spóźnia mi się już 16 dzień. 3 dni temu pojawiły się u mnie brązowe plamienia...nie miałam żadnych objawów zbliżającej się miesiączki. Dodam ,że miewałam już taki problem lecz plamienia zwykle były przed miesiączką, robiłam wyniki hormonalne i są idealne. 30.12 i 1.01 współżyłam bez zabezpieczenia. Zrobiłam test po 10 dniach od stosunku-negatywny. Jestem ostatnio przemęczona i od dziś czuje lekki ból w podbrzuszu jakby takie rwanie...co to może być?

Odnośnik do komentarza

W nocy ze swoją kobietą kochaliśmy się a była to noc początkująca dzień miesiączki I prezerwatywa pękła a ja doszedłem w niej . W tym dniu miała dostać krwawienia - powinna dostać. Jak na razie nie dostała a zaczął się kolejny dzień - mija ok 32 godzina i nadal nic. Od kilku lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne czasem o nich zapominała, ale max po 12 godzinach brała. Do tej pory miała regularne cykle co 28,29 dni.Czy mogła zajść w ciąże?Lepiej jeszcze poczekać czy biec do lekarza po tabletki ?

Odnośnik do komentarza

Początek okresu 01.01 koniec 05.01
Odbyty stosunek 10.01
Stosunek był naprawdę krotki, wiec partner nie zdążył "dojść", zabezpieczylismy sie prezerwatywa.
15.01 czulam bóle w podbrzuszu i częściej oddawalam mocz, było mi trochę niedobrze i mialam stan podgoraczkowy, 17.01 zauwazylam krew wraz z kałem. Tego samego dnia wzielam gorąca kąpiel, po wyjsciu zaslablam i zabrało mnie pogotowie. Z badan moczu wykryto infekcje a ginekolog stwierdził zapalenie pęcherza. 22.01 zauwazylam lekkie powiększenie się piersi i ciągle czuje takie jakby skurcze w podbrzuszu.
Będąc w szpitalu zauwazylam brązowe plamy na bieliźnie, ale tylko dwa razy.
Za niecały tydzień powinnam się spodziewać okresu, zrobić test przed okresem czy po.
Czy to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pyt. Okres miałam 3,01. Moje cykle to 26-28 dni. Staramy się z mężem o dziecko. W 18 dniu cyklu byłam u ginekologa. Na usg powiedział,ze jest czarna plamka i być może to jest wczesna ciąża ,która się zagnieżdża albo zbiór krwi i za kilka dni bym dostała miesiączkę. Dziś w 21 dc,zrobiłam test ciążowy. Wynik. Negatywny. Od ponad tyg boli mnie podbrzusze,często chodzę siku i ciągle czuje mokrośc.. chodzę bardziej osłabiona. Nie przyjmuje żadnych leków ani nie przechodziłam choroby. Prosze o odp. Czy to naprawdę może być ciąża? W którym dniu można oznaczyć bete?pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam, ostatni okres mialam 28 Listopada. Moje cykle byly przewaznie bardzo nieregularne; czasem 40 dni czasem 27. Z partnerem stosunek odbylam ostatni raz 25 grudnia, 4 stycznia. Aczkolwiek nasze stosunki zawsze byly z uzyciem prezerwatywy a moj partner za kazdym razem konczyl poza moim cialem, po zdjeciu prezerwatywy i chwilowej przerwie. Co do moich dolegliwosci to od kilku dni odczuwam bol prawego jajnika. Nie widze zadnych zmian w swoim ciele, czuje jedynie wyrazne poczucie wilgoci w pochwie. Moj sluz jest bialy, troche lepki lecz leistej konsystecji.

Odnośnik do komentarza

Witam , kobieta 26 lat, wczoraj powinnam dostać okres nie dostałam go mam tylko brązowe plamienia brudzenie przy podcieraniu się, wystepowały takze 4 dni przed terminem @ wspołzyłam w tym mies. z mezem gdyz staramy sie o dziecko 3 razy wyst. lekkie plamienia po stosunku, dzien przed @ współzylismy mialam krwawienie na czerwono jednak chwilke i zniklo myslalam ze @ jednak nie co robic ? nie bola mnie ani jajniki na okres ani brzuch nic

Odnośnik do komentarza

Witam, z mężem staramy się o dzidziusia mniej więcej od sierpnia/września co raz robiłam testy niestety negatywne.
Okres miałam dosyć regularnie różnica w cyklu 1-2 dni. Zazwyczaj przed okresem z 2 dni dostaje plamienia lekkiego tak i było teraz więc czekałam na pojawienie się tych trudnych dni które powinnam dostać 3 dni temu(w sobotę wyciekł ze mnie skrzep), mam leciutkie plamienia. Zrobiłam test 3 dni temu jak i dziś ( w ciągu dnia) wynik negatywny :( Wyraźnie wyczuwam zapachy, niektóre przestały mi się podobać... Czuje się osłabiona ale jestem również przeziębiona.. Czy to może być ciąża? Czy zrobić badania krwi?

Odnośnik do komentarza

Witam! 4 dni przed okresem wraz z moją dziewczyną doszło do zbliżenia. Byłem podniecony więc miałem na penisie preejakulat. Boję się, że przypadkiem podczas poprawiania go mogłem mieć niewielką ilość na palcach. Nie uprawialiśmy z partnerką seksu/pettingu, ale być może moje palce przez chwilę otarły się o jej miejsca intymne. Czy w tym przypadku jest ryzyko, jeśli 4 dni po dostała okres?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...