Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalne, że odmawiam sobie większości rzeczy podczas odchudzania?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat, 178 cm wzrostu i 72 kg wagi. Przez ostatnie miesiące schudłam 10 kg. Ostatnio zrobiłam sobie przerwę, ale strasznie boję się przytyć. Staram się uważać na to co jem, bo nie chce powrócić do poprzedniej wagi. Czasami wydaje mi sie to chore, kiedy sobie większości rzeczy odmawiam. Czy to jest normalne? Dodam, że ćwiczę na stepperku 3-4 razy w tygodniu po 30 minut. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja od roku odmawiam sobie slodyczy i trzymam wage 87 kg przy 184 wzrostu (facet) przy 12 % tkanki tłuszczoswej. jak sie chce wyglądać to trzeba sie pogodzić z tym ze niektorch rzeczy sie nie je. albo w bardzo maklych ilościach, ale wiaomo, zakazany owoc lepiej smakuje wiec lepiej go nie tykać. ćwicz oprócz steperka cos jeszcze, baaardzo polecam przysaidy- poprawią jędrnośc i fałdy skórne powstałe po zrzuceniu tłuszczu, nie mówiąc że ukształtuja pośladki, 2 serie przysiadów co 2 dzien i za 3 lata bedziesz mega wyglądać , mozna jeszcze wykroki robić. Pompki damskie też ok- tak zeby ręce nie były flakowate. powodzenia w treningach i w wytrwałości!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...