Skocz do zawartości
Forum

Chłopak który nie wie czego chce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam może mój problem nie wydaje się wielki ale dla mnie jest ogromny .
Jestem ze swoim chłopakiem przez 9 miesięcy dogadywaliśmy się świetnie lecz od pewnego czasu zaczął się dziwnie zachowywać gdy prosiłam go żebyśmy porozmawiali o uczuciach. Ostatnio powiedział mi że zależy mu na mnie lecz nie wie co do mnie czuje ta wiadomość mnie zamurowała ponieważ nie wiem co robić czy mam z nim dalej być czy zerwać już teraz żeby potem bardziej się nie męczyć ? Po prostu nie wiem czy mogę mu ufać. Za 3 tygodnie wyjeżdża na wakacje za granicę powinnam dać nam czas czy rozstać się z nim przed wyjazdem żeby potem nie było mi ciężej ? Jestem osobą bardzo wrażliwą łatwo mnie wpędzić w depresję dla tego już teraz szukam rady i pomocy

Odnośnik do komentarza

Nessty, nikt Ci nie doradzi w kwestii, czy być z chłopakiem, czy z nim zerwać. Wiesz, trochę zachowujesz się tak jakbyś chciała wyprzedzić fakty - zerwać z nim pierwsza zanim on z Tobą zakończy związek. Myślisz, że wówczas będzie mniej bolało? Owszem, chłopak nie zdeklarował się, co do Ciebie czuje. Niby mu na Tobie zależy, ale nie wie, co czuje. Może został zaskoczony tym pytaniem o jego uczucia? Może potrzebuje więcej czasu? Może poczuł się w jakimś stopniu osaczony? Nie wiem... Warto jednak na ten temat spokojnie porozmawiać, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję dotyczącą Waszej relacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Raczej nie poczuł się osaczony ponieważ zaprosił mnie na weekend i poprosił żebym została dłużej niż 3 dni. Nigdy ja do niego nie piszę pierwsza nigdy ja nie dzwonie zawsze on to robi dla tego jestem tak zaskoczona jego wątpliwościami. Ostatni nawet powiedział że boli się wyjechać ponieważ może mi na nim już tak nie zależeć jak teraz. Bardzo mi miesza w głowie tym ponieważ nie wiem czego się spodziewać. Jakie pytania mogę mu pozadawać i jak z nim rozmawiać na nasz temat ? Nie chce żeby poczuł że wywieram na niego jakąś presję. I tak mam nadzieje że jak ja z nim zerwę to że będę mniej cierpieć ponieważ to zawsze ja jestem ta porzucona lub zdradzona. Ale i tak wiem że będę cierpieć ponieważ za bardzo go kocham.

Odnośnik do komentarza

A może to ty uciekasz, gdy nie masz pewności?
A może to chłopak nie ma pewności, co do twoich uczuć ? Też możesz czasami zdzwonić pierwsza, czy napisać coś.
Chyba brakuje między wami porozumienia. spróbuj jeszcze raz z nim porozmawiać na temat uczuć. Niech ci szczerze wyjaśni, o co mu chodzi.
Tylko na spokojnie!

Odnośnik do komentarza

Teraz tak uciekam. Oddaliłam się troszkę od niego bo boje się że mnie skrzywdzi. Mam konflikt wewnętrzny po między tym co powinnam zrobi a tym co czuje. On wie że go kocham widzi jak mi na nim zależy i czasem mówiłam że cieszę się że go mam czy też mam wielkie szczęście że go spotkałam. Wtedy uśmiechał się i mnie całował a jakiś czas temu to ustało i zaczęłam się domagać żeby się określił bo czułam się nie kochana w tym związku no i wyszło tak jak jest. Wiem że mogła bym pisać i dzwonić pierwsza lecz on chodzi do pracy i jak on piszę pierwszy to wiem że mu nie przeszkadzam. Tak wiem że muszę z nim pogadać ale nie wiem jakie mam pytania zadać
bo już wszystko obgadaliśmy przez esemesy, ponieważ gdy prosiłam go chociaż o rozmowę telefoniczną to stwierdził że nie bo się rozpłacze.. Ale spróbuję z nim porozmawiać jutro przy obiedzie

Odnośnik do komentarza

Nessty, takie sprawy trzeba "obgadywać" twarzą w twarz, a nie przez telefon czy sms-y. Proponuję, byście się spotkali i na spokojnie ze sobą porozmawiali. O co go zapytać? O jego uczucia. O to, czy za Tobą tęskni, gdy Cię nie widzi? Jak wyobraża sobie Waszą relację za 2 miesiące, pół roku, rok albo dwa lata? Czy w ogóle sobie to wyobraża? Pytań możesz zadać naprawdę wiele. Wszystko zależy od tego, czego chcesz od niego się dowiedzieć ;) Pozdrawiam i życzę owocnych rozmów!

Odnośnik do komentarza

Tak ja to wiem że trzeba pogadać w cztery oczy , ale on nie jest temu przychylny. Już go pytałam czy tęsknij jak mnie nie ma to odpowiedział że jak wie że wrócę za jakiś czas to nie aż tak bardzo... Zapytałam go czy wyobraża sobie że nigdy mnie nie zobaczy, nie pocałuje nie dotknie to odparł że na razie nie chce o tym myśleć i że wszystko przemyśli jak będziemy daleko od siebie.

Odnośnik do komentarza

Po prostu trafiłaś na mężczyznę wyjątkowo wrażliwego. Mój chłopak też taki był. Nie jest wylewny. U Mnie sprawa wyglądała tak, że musiał mi zaufać. I teraz to największa gaduła jaką znam ( o uczuciach także ) Daj mu czas, nie kończ tego. Pokaż mu że może Ci zaufać. Może ma jakieś przeżycia i mu ciężko? Albo wstydzi sie mówić o uczuciach. Daj mu czas i poczekaj. Jeśli oczywiście, będzie to zbyt długo trwało., to bez sensu. Ale o tym trzeba rozmawiać :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Nesty - aż się uśmiechnęłam, czytając twoje pytania..
Ja bym dokładnie tak samo odpowiedziała, jak twój chłopak.
Po co gdybać na temat tego, co nie jest ważne, nie jest istotne - obecnie?
Przecież cię widzi, spotykacie się, jesteście razem...

Chyba nadmiernie komplikujesz sprawy.
Ciesz się obecną chwilą, ciesz się, ze masz dobrego chłopaka i nie psuj tego.
Bo takie pytania, to psucie tego, co macie, co was łączy.
Płacz i rozpacz, też jest bez sensu.
Szukasz dziury, w całym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...