Skocz do zawartości
Forum

Piekący i niustający ból pleców


Gość Diebora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 28 lat i nieustający, przeszywający i przemieszczający się ból kręgosłupa oraz mięśni kręgosłupa.
Kilka lat temu zostałam skierowana na rehabilitację, jednak ta nie przyniosła poprawy. Oddział wewnętrzny, oddział rehabilitacyjny, oddział neurologiczny...Nikt i nic nie było mi w stanie pomóc. Nauczyłam się żyć z bólem. Jednak kilka miesięcy temu (6-7), objawy się nasiliły. Lekarz zalecił mi naproxen, co pomogło tylko za pierwszym razem. Ból uniemożliwia mi funkcjonowanie. Ostatnie godziny w pracy są nie do wytrzymania. Ból "pali" tak mocno, że sprawia mi problemy w poruszaniu. Nie mam pojęcia co to może być. Może ktoś z Was miał/ma podobny problem i może pomóc?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Bóle kręgosłupa najlepiej leczy się zdrowym i właściwym ruchem czyli gimnastyką pleców i kręgosłupa, którą może pokazać Ci każdy rehabilitant by dopasować ćwiczenia do Twoich ewentualnych "schorzeń", o których niestety nic nie wiemy.

Leczenie ruchem jest bardzo skuteczną formą w większości takich przypadków. Należy tylko indywidualnie dobrać zestaw ćwiczeń, które wzmocnią plecy i kręgosłup by w przyszłości nie bolały.

Blog o zdrowiu z filmami, zdjęciami i poradami:
www.lewandowicz.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...