Skocz do zawartości
Forum

technika seksu oralnego


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... może mnie ktoś wyklnie, zacznie wyzywać od najgorszych i zboczonych lub wyśle na jakieś fora stron ars amandi jednak mam nadzieję że znajdą się osoby szczere i rzetelnie podchodzące do tematu :-) chciałam Was zapytać drodzy Panowie o tajniki sztuki seksu oralnego tzn. co najbardziej w tym lubicie? co musi zrobić dziewczyna by Was jak najlepiej zadowolić? oczywiście jeśli znajdą się też Panie, które szczerze uchylą rąbka swojego bardzo prywatnego doświadczenia na ich partnerach to taką radą też nie pogardzę.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy faceci lubią kończyć w ustach partnerki ,a jeśli chodzi o sposoby i techniki to już jest to różnie. Jeden lubi lizanie i ssanie jajek innego to boli lub łaskocze bo i tak miałam z facetem. Jeden mało nie zemdlał przy zwykłym ssaniu i lizaniu nic szczególnego nie robiłam, a inny dopiero jak przy tym włożyłam mu palec w odbyt. Ja obserwuje reakcje faceta i jego penisa na poszczególne pieszczoty i w tedy wiem co najbardziej sprawia mu przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość spr i potwierdz

No, cóż - z seksem oralnym jest tak, że coby się o tym nie sądziło, najlepiej robi go osoba tej samej płci. Po prostu partner(ka) tej samej płci instynktownie wie i rozumie, co dzieje się z obsługiwanym i nie potrzebuje instrukcji obsługi. Osoba płci przeciwnej potrzebuje się tego uczyć, przełamywać bariery psychologiczne i nigdy nie osiągnie w tym ani takiego mistrzostwa, ani takiej spontaniczności.

Odnośnik do komentarza

Chyba jesteś osobą kochającą "inaczej' i stąd takie wnioski .Przełamanie bariery psychologicznej ,estetycznej itp przy seksie oralnym dotyczy każdego w jakimś stopniu. Co do nauki to wszystkiego można się nauczyć i to bardzo szybko najważniejsze to nie mieć do tego typu zabawy uprzedzeń , nie czuć obrzydzenia ,wstrętu a w tedy jest wszystko super ,dużo zadowolenia i nieziemskiej przyjemności.

Odnośnik do komentarza

niki500
Chyba jesteś osobą kochającą "inaczej' i stąd takie wnioski .Przełamanie bariery psychologicznej ,estetycznej itp przy seksie oralnym dotyczy każdego w jakimś stopniu. Co do nauki to wszystkiego można się nauczyć i to bardzo szybko najważniejsze to nie mieć do tego typu zabawy uprzedzeń , nie czuć obrzydzenia ,wstrętu a w tedy jest wszystko super ,dużo zadowolenia i nieziemskiej przyjemności.

Do takich wniosków wystarczy doświadczenie z płcią przeciwną i własną, a niekoniecznie zaraz orientacja homoseksualna. Ja też podzielam taki pogląd na podstawie własnych doznań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...