Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duża możliwość że jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ostatnio kochałem się z dziewczyną bez zabezpieczenia, okazało się jednak że nie zażywa tabletek antykoncepcyjnych od około dwóch tygodni, dodam że podczas stosunku nie nastąpił wytrysk. Tabletkę "po" (Ellaone) dziewczyna przyjęła przed upływem 24h. Czy szanse na ciąże są wysokie?

Odnośnik do komentarza

Witam Mój problem polega na tym iż staraliśmy się z mężem o kolejne dziecko ostatni stosunek z wytryskiem w środku był ok 3 miesiące temu od tego czasu coś dziwnego dzieje się ze mną moje okresy zamiast 5 dniowe stały się 3 dniowe jest to raczej skąpe krwawienie ze śluzem w terminie okresu,pojawiły mi się żyły od ramion prowadzące do sutków,piersi tak jakby zaczęły się podnosić,mam brzuch wydęty jak piłka a macica pod brzuchem dość napuchnięta,bóle prawego jajnika i pleców.Czy możliwa ciąza

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem poniewaz nie wiem, czy to ciaza moja ostatnia miesiaczka byla 15.10 cykl raczej mam regularny co 29 dni. 28.10 wspolzylam z chlopakiem byl to stosunek przerwywany od kilku dni zauwazylam ze mam podwyzszona temperature 37.1 -37.4° od wczoraja mam rozowe plamienie nie widoczne na podkladce tylko podczas wizyty w toalecie. Bardzo prosze o odpowiedz nie wiem co robic. Nie wiem czy kupic test czy juz na nim cos wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza

Witam . 7 dni po owulacji miałam dość dziwne dolegliwości jak na ten dzień cyklu , a mianowicie bardzo ostry ból w lewej pachwinie . Pieczenie i ból piersi . Zmęczenie które trwało dwa dni . Za pięć dni zaczyna mi się kolejny cykl . Objawy zniknęły poza utrzymującym się bóle sutkow . Nie jest on jednak już tak dokuczliwy jak wcześniej . Chciałam jeszcze nadmienić , że moje wejście do pochwy jest miękkie, a sama szyjka jest wysoko i dość twarda . Czy te objawy mogą wróżyć ciążę . Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio w 24 dniu cyklu (ktore trwaja od 28-32 dni, a ostatni trwal 34) uprawialam seks z moim chlopakiem. Teraz jest 32 dzien cyklu, czuje lekkie objawy PMS, bole piersi, bolu nadbrzusza jescze nie ma, seks uprawialam 8 dni temu. Uzywalismy prezerwatywy Durex Performax. Do wytrysku nie doszlo.Prezerwatywa zsunela sie i zostala w pochwie, nie calkowicie i mysle, ze zawartosc nie wyleciala do srodka, choc moge sie mylic. Prezerwatywa nie byla peknieta. Jakie jest ryzyko ciazy?

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że do zapłodnienia może dojść w wyniku stosunku bez zabezpieczenia. Ale jak to np. ma się w przypadku zabaw i pieszczot? Penis nie zostaje włożony do pochwy, jednak np. ociera się o wargi sromowe. Czy w takiej sytuacji plemnik może przedostać się do środka? Czy powinnam pomyśleć teraz o tabletce po?

Odnośnik do komentarza

Dwa dni przed okresem uprawialam petting z moim chlopakiem.Stymulowal penisem moja lechtaczke i dotykal penisem wejscia do pochwy.Do wytrysku nie doszlo.Okres dostalam w terminie.9 dni po tej sytuacji zrobilam test byl negatywny.Czy moge byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ost miesiączke miałam 23.11 Srednio okres trwa zawsze 5-6dni. Miesiaczkuje regularnie od okolo 10lat. Z moich ibliczen wynika ze okres powinnam dostac dzisiaj. W ostatni dzien mieisaczki kochalalismy sie bez zabezpieczenia. Potem po stoaunku mialam jeszcze 1dzien brazowe plamienie. 4dni pp stosunku bolaly mnie piersi ,potem mialam mdłości 3dni(mozliwe ze problem z zoladkiem) bol piersi ustał. Czy sa jakieś szansę, ze udało sie zajsc w ciaze jesli tak to jak duże? Dodam ze na codzien s

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie wiem czy nie jestem w ciazy! Ostatnia miesiaczke mialam 24.10. Moje cykle wynosza 26-28 dni.Kochalam sie 7.10, 9.10.i 13.10 bez zabezpieczenia. Okres powinnam dostac 20.10 i go nie mam do tej pory.Zaznacze ze moje objawy 3 dni przed spodziewana miesiaczka to byly poboblewanie glowy ,takie dziwne ciagniecie w dole brzucha i bol piersi sutkow ze nawet dotknac sie nie moglam,doszly mdlosci ale tylko rano Trwalo to 3 dni i ustapilo .Sutki mnie juz nie bola tylko mam nudnosci i sennosc ..

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie . Ryzykowny stosunek miałam 31.08. Po tym czasie robiłam wiele razu testy i badanie hcg które wykazały wyniki ujemne.u lekarza byłam 10.11 i powiedział ze ciąży nie ma.okres miałam 3 razy , ostatni wystąpił 3 dni wcześniej .teraz spóźnia mi się 2 dzień. Oprócz tego zauważyłam mlekopodobna wydzielinę z sutkow. Czy może być ta jednak ciąża ? Czy lekarz mógł nie zauwazyc ?

Odnośnik do komentarza

Przesunęłam okres pijąc sok z cytryny w baaardzo dużych ilościach..w weekend miałam miec normalnie okres ale nie miałam (przez ten sok) ..uprawialiśmy wtedy seks bez zabezpieczenia ..jak duże jest prawdopodobieństwo że zajdę w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Witam, moje cykle miesiączkowe są cyklami 28-dniowymi. W 18 dniu cyklu uprawiałam seks i niestety konieczne było zażycie tabletki 72 po. Okres powinnam była dostać 23.11.2015; do tej pory nie wystąpiło krwawienie. W biegłą środę (2 dni po terminie spodziewanej miesiączki) robiłam test- wyszedł negatywny. Czy okres po zażyciu EllaOne może spozniac się aż tyle dni? Prosze o odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z chłopakiem w pierwszy dzień okresu, nie wytrysnął we mnie, ale przetarłam się zaraz ręcznikiem na którym była sperma moje drogi rodne. Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Mam niereguralny okres, czasem po 30 dniach a czasem po 40-stu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ LEKARZA ... MAM PROBLEM. Bardzo się stresuję, ponieważ kochałam się z chłopakiem w dni płodne, on doszedł we mnie, ale była prezerwatywa. Po stosunku zaobserwowałam u siebie kilka plamek krwi, bardzo się boję. Czy może być ciąża ? Co prawda były dni płodne, ale zabezpieczyliśmy się prezewatywą. Teraz mam tydz do miesiączki i jestem lekko przeziębiona i cały czas zmęczona... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, Około dwóch tygodni temu doszło do stosunku, przy którym niestety pękła prezerwatywa. Odbył się mniej więcej od 4 do 7 dni po okresie. Około godzinę po stosunku zażyłam tabletkę 120h po. Wczoraj dostałam planowo okresu, nie mniej jest on znacznie bardziej skąpy niż zazwyczaj (aczkolwiek uważam, iż jest bardziej intensywny od zwykłego plamienia etc.), w dodatku nie odczuwam żadnych dolegliwości związanych zazwyczaj z miesiączką (zazwyczaj w pierwszy dzień boli mnie podbrzusze).

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem z okresem w listopadzie miałam 8 miesiaczke tera jest 15 grudnia okresu nie mam wspólzylam z partnerem z wytryskiem wemnie w dni plodne ma bóle piersi taki dziwny posamk w ustach i ciagly głod nie robiłam testu gdyż jestm1 rok po wylusczeniu mięśniaka i mam nieregularny trzon macicy i mam małego mięśniaka 5mm wiec pewnie to nie ciaza tylko nieiwem co mi dolega

Odnośnik do komentarza

Witam , uprawiałem petting z dziewczyną przez ubranie , ona Spodnie rajstopy i majtki a ja miałem tylko majtki i doszło do wytrysku , plemniki przenikną przez spodnie i zapłodnia ? Czytam u was ale kązdy ginekolog ma inne zdanie i już sam nie wiem . Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Od 15 dni spóźnia mi się okres,od ponad 6 msc nie uprawiałam seksu,od około 3 tyg uprawiałam czterokrotnie petting bez wytrysku.Mam silne bóle w lędźwiach od terminu spodziewanej miesiączki.Kilka dni temu odwiedziłam ginekologa,wszystko jest w porządku,endometrium jest duże i wygląda na to,że za kilka dni zacznę krwawić,jednak tak się nie dzieje. Przez 2 ostatnie miesiące miałam około 3 dniowe silne plamienia między miesiączkami.Do tego od tygodnia mam koszmarny trądzik.Co może być powodem?

Odnośnik do komentarza

Mastrurbowalam ręką mojego chłopaka, po wytrysku wytarłam rękę w jego bluze, po 5 minutach poszłam do lazienki dotykając po drodze klamki, drzwi. Następnie przyłożylam palec przy wejsciu do pochwy. Sytuacja zdarzyła sie w czasie dni nieplodnych. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...