Skocz do zawartości
Forum

Seks analny a ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 5 tygodni temu, w ostatni dzień mojej miesiączki, uprawiałam z chłopakiem seks analny. On nigdy we mnie nie dochodzi. Dlatego pół godziny później zdecydowaliśmy się zrobić to jeszcze raz, bo spermy w odbycie nie było.
Następną miesiączke dostałam, wszystko było w porządku - krwawienie takie jak zawsze itd. okres trwał 5 dni.
i skończył się 1 maja.
W poniedziałek - 4 maja zaczęły dokuczać mi mdłości, ale już powoli ustają.
Mimo wszystko zaraz skojarzyłam to z objawami ciąży, ale de facto jest ona niemożliwa poprzez seks analny, szczególnie, że do wytrysku nie dochodziło w odbycie, ale całkiem poza nim. Poza tym nie mam żadnych innych objawów np. bólu piersi itd.
Czy jednak mimo wszystko mogę być w ciąży?
Jeśli ktoś odpowie będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Gość Adalbertus

A w ogóle co to za niby-seks bez wytrysku? Dla mężczyzny taki seks to nie seks tylko marna podróba seksu. Co z tego, że on cię penetruje, skoro i tak musi zwalić potem konia, bo jaśniepani nie pozwala mu w sobie wytrysnąć? Seks powinien byc przyjemnością dla obojga, a nie katorgą dla jednego. Na jego miejscu odszedłbym od razu.

Odnośnik do komentarza
Gość onaniejestdziewicą

znany
Nie strasz jej. Wydaje mi sie, ze jest jeszcze dziewica.

Jak z niej dziewica???? Dawała wsadzać w odbyt, usta, albo wagine, to już nie dziewica. Nie myl pojęć. Dziewica była do pierwszego seksu, nieważne w co on był.

Miłość irlandzka to seks analny z wytryskiem w odbycie, stosowany jako metoda antykoncepcji w katolickiej Irlandii. Wiedziałaś?

Odnośnik do komentarza
Gość nie-znana5

znany
To nie Irlandia! Ma blone dziewicza, wiec nie jest w ciazy.

Ma błonę dziewiczą, ale nie jest juz dziewicą.
Można mieć hymen i zajść w ciążę. Przecież to nie zawsze pęka przy pierwszej penetracji. Znane były już takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Gość super po prostu

Wróćmy do sedna sprawy: czy już wiesz, co powiesz dziecku, jak zapyta skąd się wzięło? "Tak, skarbie, jesteś z ciąży analnej, mamusia urodziła cię pupką, poszło troche kupki i dlatego jesteś mulatem"?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...