Skocz do zawartości
Forum

kalafiorowate zmiany / brodawki / kłykciny kończyste HPV ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od 2 lat jestem obrzezany (High &Tight), dermatologiczne wskazania takie jak uczulenia, infekcje bakteryjne i grzybiczne. Około 8 miesięcy temu miałem kontakt seksualny z jak się okazało chorą kobieta (HPV). Niedawno bo od 3 miesięcy obserwuje zmiany na moim penisie. Są to pionowe wcześniej bezbarwne teraz różowe małe brodawki. Występują niepojedynczo w 2-3 miejscach na trzonie prącia. Nic mnie nie boli ani nie swędzi. Podczas dotyku są wyczuwalne i skóra tych miejscu jest chropowata. Mam obawy, że to kłykciny kończyste. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu i dostałem maść robioną w aptece (Travocort 15g, i Travogen 15g). Niestety nie pomaga. Nie zauważam ani powiększania się tych kalafiorków ani rozprzestrzeniania się na inne miejsca genitaliów. Zawsze regularnie dbałem o higienę intymną. Na koniec dodam, że na mosznie od zawsze mam prosaki których widok w ogóle mi nie przeszkadza, natomiast zmiany o których pisze są dla mnie bardzo nieestetyczne. Czy jakiś ekspert może ocenić na podstawie zdjęć czy faktycznie są to brodawki HPV?

Odnośnik do komentarza

Pozwolę powrócić sobie do tematu. Po wizycie u lekarza specjalisty wenerologa-dermatologa-alergologa okazało się, że moje i Wasze przypuszczenia potwierdziły się. Została mi zapisana recepta na lek - Condylox 0.5% roztwór do miejscowego nakładania patyczkiem higienicznym. Stosowałem łącznie 4-5 dni, w ulotce instrukcja mówi 4dni 2x dziennie i 3 dniowa przerwa. Używać do 6 tygodni tym cyklem jednak problem w błyskawicznym tempie ustąpił. Wypryski od pierwszego razu stały się białe i nabrzmiały. Już po 3-4 dniach nie było żadnego śladu. Polecam stosować maść na oparzenia lub inne łagodzące środki (napar z rumianku) bowiem po leczeniu skóra jest mocno zmęczona i piecze. Moderatora uprasza się o zamknięcie tego tematu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...