Skocz do zawartości
Forum

czy to jest normalne? ;0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Pisze to na poważnie i oczekuje pomocy . Otóż mam 15 lat . Kiedy jestem sam wszystko jest normalnie , ale gdy jestem w szkole i jestem blisko jakiejś osoby ( tzn siedze z nią stoje ) to odrazu robi mi się gorąco, w okolicach odbytu w szczególności i ... inni sprawiają wrażenie jakby ode mnie śmierdziało ( myje się codziennie) i to jest chyba prawda - bo koło kogo bym nie usiadł to odrazu sapie , pociąga nosem . Ale za to gdy jestem sam to wgle odbyt mi się nie poci jest normalnie!!! prosze o pomoc ja już sobie z tym nie radze , jeśli trzeba bedzie więcej sczegółów to podam .

Odnośnik do komentarza

Nie!! Problem jest w mojej głowie. Jak jestem z bratem to wgle nie jest mi gorąco wgle się nie boje. Ale za to wystarczy obca dziewczyna/chlopak to odrazu robi mi się gorąco , pocą mi się stopy i odbycie mam mokro i czuje takie ciepło ( bardzo mocne ) Gdy jestem sam z rodziną - to jestem normalny ..... z tym czymś nie da się żyć

Odnośnik do komentarza

Witaj Aero21xD!

Podejrzewam, że problem jest złożony i wymaga współpracy kilku specjalistów - psychologa (być może psychiatry) oraz proktologa. Na tle lękowym pojawiają się u Ciebie dość specyficzne dolegliwości, jak wzmożona potliwość czy uczucie gorąca w okolicach odbytu. Koniecznie udaj się do lekarza, bo przez Internet niewiele możemy pomóc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Tak fajnie mówiłem mamie 2 lata temu , bylismy u rodzinnego lekarza - powiedział żebym do psychologa poszedł , mama i tak mi nie wierzyła bo widzi ze się myje codziennie . 15 lat mam wszystko zaczeło się gdy miałem 12 lat i wycieli mi wyrostek robaczkowy i od tego czasu w dzien w dzien w szkole / w kosciele / na ulicy tylko nie w domu... jprdl A sam teraz nic nie poradze tylko sie zabic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...