Skocz do zawartości
Forum

obsesja na punkcie raka


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od bólu gardła z prawej strony i plam na języku ubzduralam sobie raka języka poszłam do stomatologa on nic złego na języku nie widzi Ale nie dawało mi to spokoju poszłam do laryngologa na sporadyczny ból gardła powiedziała że to może być refluks i dał lek a na język dał nystatyne. Ale na języku wciąż pojawiały się plamy i gardło wciąż pobolewalo z prawej strony tu znów wpadła mi myśl to jakiś rak siedzi mi w gardle poszłam do innego laryngologa powiedział że to język geograficzny i tego się nie leczy w gardle nic złego nie widzi ddodał też ze to może na tle nerwowym.Później ból gardła z prawej strony się uspokoił pojawiło się kłucie w gardle z lewej strony. I tak w kółko coś A to jakieś pieczenie w buzi. Zrobiłam wymaz z jamy ustnej okazało się mam gronkwca po myślałam że ten ból gardła to od tego wybralam antybiotyk ale ból nie ustąpił dodam że jest on tylko przy połykaniu śliny. Więc znów powróciła myśl ze mam raka gdzieś w gardle poszłam do lekarza rodzinnego stwierdził on nic w moim gardle nie widzi i nie wie skąd ten ból. Dodatkowo zrobiłam prywatnie wyniki krwi żelaza i ob wszystkie wyszły dobre. Od dwóch dn bólu przy przelykaniu śliny nie ma Ale znów czuję coś w gardle po lewej stronie raz większe raz mniejsze aaa buzi czuję jakby jakąś wydzieline.Kiedy robi się mniejsze nie jest odczuwalne po lewej stronie tylko rozchodzi się jakby na całe podniebienie które troszkę szczypie i piecze. Ja już nie wiem co ze mną jest cały czas mam czarne myśli rano nie chcę mi się wstać z łóżka cały czas się czegoś boję serce mi mocniej bije , chcę mi się płakać. Do jakiego lekarza mam się udać?

Odnośnik do komentarza

KarolQa1
To może być na tle psychiki. Były w Twojej rodzinie jakieś choroby nowotworowe? Może udaj sie na specjqalistyczne badania w tym kierunku, żeby mieć tą "pewność" na papierku? :) Często przy nerwicy i depresji sa obsesyjne stany lękowe, że jest się chorym. Zalecam poczytac więcej na ten temat w sieci :)

Nie radziłabym Kamci31 czytać o objawach w sieci, bo będzie jak z ciążą urojoną. Kamcia31, nie doszukuj się na siłę choroby, niepotrzebnie wydasz pieniądze na wszystkie badania, lekarze zazwyczaj mają doświadczenie w rozpoznawaniu niepokojących objawów, a u ciebie takich nie ma. W badanich też nie ma niczego niepokojącego. Miewasz stany lękowe i powinnaś skorzystać z wizyty u psychologa lub psychiatry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...