Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie, brak echa zarodka, 6tc.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromny problem, w lutym spóźniała mi się miesiączka ok 10 dni. Ostatnio miałam bardzo intensywny okres w życiu i tłumaczyłam to sobie właśnie tym, w czwartek 12.03 dostałam bardzo bolesna i obfitą miesiączke, zaobserwowałam także wiele skrzepów. Sytuacja zaczęła mnie martwić więc udałam się wczoraj do szpitala, po zbadaniu przez ginekologa usłyszałam, że to ciąża ale lekarz nie jest w stanie stwierdzić czy to poronienie czy też nie. Został mi przepisany duphaston i odesłał mnie do domu. Wyniki badań:
Pęcherzyk ciążowy mGS= 0,41(?) (znak zapytania jest zapisany w tym wyniku)
betaHCG-1294mIU/ml,
Nie uwidoczniono echa zarodka.
Mam wrażenie że zostałam zlekceważona przez cały personel szpitala, tłumaczyłam że ból momentami jest nie do zniesienia, a krwi z dnia na dzień jest coraz więcej, nie wiem co mam robić :( Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza

witam.o swojej ciaży dowiedziałam się 19 marca na pierwszą wizyte umówiłam się 25. Mój ginekolog potwierdzil ciąże ale na badaniu usg widoczny był krwiak. Lekarz zalecil mi leżenie i przepisał DUPHASTON 3 razy dziennie.czulam sie dobrze jednak 5 dni później zaczełam krwawić i trafilam do szpitala. Krwawiłam jeszcze nastepnego dnia słabo ale jednak. Następnego dnia mialam tylko brudne upławy.Dostawałam te same tabletki w szpitalu + nospe forte.Wypisano mnie ze szpitala 3 kwietnia.Dziś bylam na kontroli i lekarz nie stwierdzil akcji serca u mojego bąbelka.Dostałam znów skierowanie do szpitala. Wedlug dlugosci zarodka jest to 6t2d.Czy to oznacza ze bede miec łyżeczkowanie?bardzo sie boje to moja pierwsza ciąża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...