Skocz do zawartości
Forum

Razem możemy zdziałać więcej


Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę nie znamy się,nie możemy się przyjrzeć sobie ,ani nic powiedzieć.Tam po drugiej stronie internetu przezywamy to samo i brykamy się z PODOBNYMI PROBLEMAMI.Mamy już dosyć tej zasranej ,,DEPRESJI".Może to nie jest jakaś super terapia,która nas uzdrowi w 100%,ale zawsze nam się zrobi lżej na sercu,więc kochani zachęcam was do pisania tutaj.
Na początku przedstawmy się.

Odnośnik do komentarza

Zachęcam was do pisania o własnych problemach.Ludzie tacy jak my często zamykają się w sobie,wolą dusić w sobie wszystko,dlaczego?Jest to negatywne nastawienie do życia,brak jakich kol wiek chęci do wyrażania własnych uczuć ,wolą unikać rozmów i dyskusji kiedy to wszystko wydaje się być takie beznadziejne.Zmieńmy w końcu coś w sobie.Jestem na ostatkach siłach ,braku jakichkolwiek nadziei na lepsze życie,a dlaczego tak jest?Bo nie mam wiary w sobie ani w nic nie wierzę ,chcę to pokonać stać się silna,wesoła ,chcę zmienić swoje życie na lepsze,ale nie potrafię skoro i tak wszystko było do dupy i nic nie wychodziło.Staram sobie przypominać chwilę ,w których czułam się dobre i ,,CZASAMI " coś mi w tym życiu wyszło.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś dzieciaki i młodzi ludzie, grali w piłkę, szaleli na rowerach, łazili na piesze wędrówki. Organizowali w domach prywatki, spotykali się ze znajomymi.
Każdy młody miał dużo ruchu i kontakt z innymi młodymi.

Dziś siedzą zamknięci w domach, jedyna ich rozrywka, to internet i telewizja.
I czują się piekielnie osamotnieni.
I depresja.
Dla rozwoju człowieka w takim samym stopniu jak nauka, potrzebny jest ruch fizyczny. Trzeba się porządnie zmęczyć, by ciało rozwijało się prawidłowo. By człowiek rozwijał się prawidłowo.
A o tym nie myślimy, o tym zapominamy.

Ja już jestem starszą osobą, i też mi się nic nie chciało. Na siłę, rozumowo, zaczęłam się ruszać. Nie w sensie dreptania, tylko w sensie wysiłku fizycznego.
I już czuję, jak nabieram chęci do życia, jak polepsza się moja psychika.

Człowiek musi rozwijać się harmonijnie. Dbać o kondycję fizyczną i umysłową.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...