Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem. 23.02 dostałam miesiączki. 01.03 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i on skończył w środku. W piątek lekko plamiłam(widoczne tylko na papierze nie na bieliźnie-lekko czerwony kolor). Dzisiaj w poniedziałek dostałam śluzu. Jest przezroczysty i śliski. Mogę obawiać się że jestem w ciąży? Dodam że mój cykl trwa 28 dni więc dzisiaj jest połowa cyklu. Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Jaaaakkkra

Witam. Mam może wyolbrzymiony problem a jednak jest. Ogólnie kilka miesiecy wstecz stosowalam tabletki antykoncepcyjne, po ktorych mialam 5 cykli o mniej wiecej takiej samej dlugosci ( 33-36dni). W 6cyklu zaczełam uprawiać sport, dosc intensywnie, mialam infekcje bakteryjną ktora leczylam chyba z pol miesiaca. Infekcja ostatnio wrocila, w sumie na czas spodziewanej miesiaczki. Miesiaczki jednak brak juz z 5 dni (39dzien cyklu) mimo wystepujacych objawow, ktore maja charakter skokowy jesli chodzi o poziom ich nasilenia... 4 dnia spoznienia się (38dnia cyklu) zaobserwowalam niteczki krwi w moczu i mocz byl kekko podbarwiony krwia (moze skutek infekcji?) lecz dzis juz tego nei widze. Sex uprawiałam zawsze z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy (nie zauwazylismy nieprawidlowosci). Czy jednak powinnam miec na uwadze ciążę? Juz sama nie wiem co myslec..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...