Skocz do zawartości
Forum

Zmniejszenie libido, nocne pocenie się i zmęczenie


Gość Gamper

Rekomendowane odpowiedzi

zaczło sie od muzyki jak by mi sie nie podbała ale sie nie przejełem zauwarzłem ze barrdzo sie poce wnocy zawsze byłem dobrze zbudowany a przez ostatnie dwa miesoce mimo ze czwicze w tym samym systemie zawasowania to trace siły misnie jakby czgos im brakowało np mysle ze hormon zauwarzłem mnisza skutcznosc w pracy wczesniej pamietam ze jurz w gimnazium byłem bardziej wytrzmały i lepiej zbudowany zauwarzłem ze pococ sie w ciogu dnia i po ciwcziach moje koszlki smirdzą jakos inaczej w znacznie słabiej mimo ze jstem zalany po cwczniach a teraz to słabiej lub po pracy nigdy nie brałem sztcznego homnów oraz odrzwek kture reklają nie mam streswych sytłacji wiec wiem ze to nie jest na tle psychcznym ciogle robie sie coraz słabrzy i dziwnie sie czuje nie mam goroczki ani nie jstem przezibiony znacznie zmniszył mi sie popend sksualny czje sie coraz gorzej ja sodze ze to tostestron mi sie obnirzył jedyne co brałem przez te 2 misoce to witamina c ,r***********, oraz a+e posze o odpowiec oraz rade przepraszam za błendy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...