Skocz do zawartości
Forum

2 pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Długość moich cykli od lutego 2014 to 26, 27, 27, 28, 26, 27, 27, 28, 24, 25, 23, 28, 21 i obecnie czekam na okres, nie wiem kiedy się go już spodziewać, dzisiaj mam 25 dzień cyklu, natomiast 23 dnia cyklu uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Dodam że był to stosunek przerywany. Czy istnieje ryzyko ciąży i co mogę zrobić aby cykle stały się regularniejsze? Gdy byłam młodsza miałam regularnie co 30 dni, potem co 28, a teraz nie wiem co się dzieje. W przyszłym miesiącu kończę 25 lat.

Odnośnik do komentarza

Moglo dojsc do zaplodnienia bo nie bylo zadnego zabezpieczenia. Jesli chcesz uregulowac cykl to generalnie uzywa sie tabletek.Wybierz sie do ginekologa w tym celu. Troche mnie ta nieregularność dziwi z uwagi ze masz juz 25 lat..

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Przy wymienionych długościach cykli seks w 23 dniu nie może skończyć się ciążą, W każdym przypadku jest dawno po owulacji. Musiałby wystąpić cykl o długości 37 dni a u Ciebie nigdy nie wystąpił. Trzeba by mieć wyjątkowego pecha, że z jakiś przyczyn (coś nawywijać) obecny cykl tak bardzo mógłby się wydłużyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...