Skocz do zawartości
Forum

Wasz samochód


Gość spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Golf IV lub V. Zgrabny na pewno, zalezy konkretnie od modelu ale nie za duzy, do ruchu miejskiego moim zdaniem swietnie sie nadaje, dosc wydajny, swietnie sie prowadzi. No i sama marka wskazuje ze to dobrze wydane pieniadze.;)
mi sie marzy Audi TT ojjjj marzy mi sie :p
ten dopiero jest zgrabny i nieduzy, moze nie do konca miejski no ale^^
szkoda ze nie na moja kieszen:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość Mrs_Zelmerlow
Ja jeszcze auta nie mam, ale moi rodzice mają Mitsubishi Carisma w wersji sportowej. Nie wiem, czy dobry bo się na tym zupełnie nie znam, ale trudno się jeździ po nierównych drogach, bo ma spojler na dole i co chwile się o niego zachacza. Ale wkońcu wersja sportowa..
Odnośnik do komentarza

ja aktualnie mam audi a3, troszkę stare auto ale za to nadrabia wyglądałem bo umieściłem na nim piękne naklejki na samochód zamontowałem większe felgi i dodałem spojler, ale najbardziej z tego te naklejki na samochód mi się podobają :P jak ktoś chce zobaczyć te naklejki na samochód to zrobię zdjęcie

Odnośnik do komentarza

ja mam citroena c3 ale planuję jakoś w drugim samochodzie zakombinować z fabryczną nawigacją bo tam jest tylko, że pasowałoby ją aktualizować i ewentualnie spolszczyć. Robił coś takiego ktoś z Was? nie za bardzo wiem, gdzie się udać do fachowca, czytałam o tej firmie www.menupolskie.pl ale sama nie wiem, dajcie znać jak ktoś się z tym spotkał, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Ja szukam z mężem jakiegoś fajnego autka do 10 tysięcy, ale nic nie potrafimy znaleźć. Albo nam nie odpowiada stan albo cena. Ostatnio przez te wprowadzenie opłat w dziale motoryzacji na olx zmalała liczba ogłoszeń i szukamy w podobnych miejscach. Na sprzedajemy.pl jest też kilka fajnych ogłoszeń. Szukamy czegoś co ma "to coś", ale póki co cisza :(

Odnośnik do komentarza
Gość joanna90

Najlepiej skontaktować się ze sprawdzonym warsztatem samochodowym. Fachowcy z pewnością będą wiedzieli, jak działać w tej sytuacji. Ja polecam Wam serwis samochodowy, który specjalizuje się w naprawie przekładni kierowniczych. Jest to serwis samochodowy Wysogotowo: https://autokorbas.pl/ . Jestem z ich usług bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Niedawno kupiłem też swój pierwszy samochód i wciąż dopiero uczę się go rozumieć. Ostatnio musiałem rozgryźć, jak działa układ hamulcowy, a nawet samodzielnie wymieniłem płyn. Zdecydowałem się zaufać doświadczonemu mechanikowi i zamówiłem Płyny hamulcowe  2407.pl/plyny-hamulcowe w renomowanym sklepie internetowym. Wszystko zostało mi dostarczone w dość krótkim czasie, a co najważniejsze jakość była na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...