Skocz do zawartości
Forum

Jaką macie średnią?


Gość Mrs_Zelmerlow

Rekomendowane odpowiedzi

hmm a jaka klasa/szkoła?
Srednia to lekka głupota, a uczenie się dla niej juz z pewnoscia jest głupotą, co dotarlo do mnie dopiero po liceum:lol:
Tak naprawde to opłaca sie uczyc dla sredniej na studiach, bo za nia przyznają stypendium naukowe, które wcale takie niskie nie jest, a dodatkowa kasa się zawsze przyda.:D
a wczesniej naprawde warto sobie czesc rzeczy odpuscić, a skupić się na tych, które beda nam potem potrzebne. Czasem jest to trudne, tym bardziej ze otoczenie moze naciskac a rodzice najchetniej widzieliby same 5 na swiadectwie.
Ale nie warto. Sama tak robiłam i wiem teraz, ze to naprawde głupie.;)
Odnośnik do komentarza
Gość katieannmaggy
Shelby czemu tak uważasz? bo ja idę teraz do 3 gim i myślę że trzeba się w podstawówce i gimnazjum starać, póki jest w miarę łatwo, wydaje mi się że dopiero w liceum można zacząć się specjalizować i niektóre przedmioty trochę sobie odpuścić :)
Odnośnik do komentarza
Nie twierdze ze nie trzeba sie starac, oczywiscie ze trzeba. Ale dla siebie, nie dla ocen. Nie z myslą :" musze miec srednią 5,0, bo wtedy bedzie wiadomo, ze jestem mądra i w ogole". Jesli nauka przychodzi łatwo i ma sie dobre oceny to fajnie, ale jesli juz od podstawówki spinasz się na wszystkie strony, by wyrobic jak najlepsze oceny to nie wyjdzie to na dobre dla Twojego zdrowia psychicznego. A odczujesz to po jakims czasie w mniejszym lub wiekszym stopniu... Ale jednak.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...