Skocz do zawartości
Forum

Boję się że jestem w ciąży...


Gość malinka666

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość, że jestem w ciąży? Witam serdecznie. Ostatnią miesiączkę miałam 16list. Pod koniec listopada miałam stosunek bez zabezpieczenia(przerywany). Po13dniach wykonałam test ciążowy z moczu i po ok. 20 dn 2testy-wszystkie 3 negatywne. Po 25 dniach bad. krwi hormonu HCG-beta ilościowo wynik to < 0,5 mIU/ml. To oznacza, że na pewno nie doszło do zapłodnienia? Powinnam powtórzyć test z krwi? Jeśli udam się do lekarza to wykluczy lub potwierdzi ewentualną ciążę czy to jeszcze za prędko?

Odnośnik do komentarza

Biore tabletetki antykoncepcyjne od roku. 7 tygodni temu miałam ryzykowną sytuacje zajścia w ciążę. Do tej pory miałam krwawienie w wyznaczonym terminie ze skrzepami za 5 dni mam kolejną miesiaczke czy te 2 miesiączki wykluczą ciążę? Czy to pierwsze terminowe krwawienie wyklucza ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, ostatnią miesiączkę miałam 29.11.2015, powinnam dostać 29.12.2015( zazwyczaj regularne cykle) ale miesiączki nadal brak. Jestem uczulona na lateks, mieliśmy 28, 29.12. 2015 stosunek przerywany (nie doszlo do wytryrysku). Dziś 2.01.16. zrobiłam test Beta HCG wyszło <0,1 mlU/ml z kreską w dól. Czy ten wynik mogę uznać za pewny? Pozatym bralam rutinoscorbin i bylam w gorach. Moze to miec wplyw? Slyszalam,ze RutinoScorbin opoznia okres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Od dwoch miesiecy nie biore tabletek anty.zrobilam sobie przerwe . pierwszy okres mialam normalnie 7 dni obfity . W drugim miescu spalam z facetem ,zabezpieczylismy sie prezerwatywa i upraeialismy petting nie doszlo do wytrysku na narzady plciowe bardzo uwazalismy . ale drugi okres spoznil mi soe dwa dni i trwal krocej byl mniej obfity trwal cztery dni potem tylko plamienie i mialam skrzepy czy jesy mozliwosc ze zaszlam w ciaze? Test negatywny robilam jak mi sie spozni okres

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 24 lata. Od kiedy tylko zaczęłam miesiączkować mój cykl zawsze trwał równo 28 dni, od tamtego czasu pierwszy raz okres spóźnia mi się 5 dni. Dzień przed planowanym terminem standardowo bolało mnie podbrzusze, przez te 5 dni też pobolewa. Od jakiegoś czasu jestem bardzo zmęczona i miewam zawroty głowy. Test wyszedł negatywnie. Specjalnie się nie zabezpieczamy-stosunek przerywany. Czy można wykluczyć ciąże?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałem seks z dziewczyną skończyło się wytryskiem za pochwą w prezerwatywie ale postanowiliśmy to powtórzyć po jakimś czasie więc założyłem drugą prezerwatywę lecz ta niestety pękła na czas się zorientowałem i nie doszło do wytrysku w środku, dziewczyna była dzień po okresie jej cykl to średnio 25/27 dni powinienem się obawiać ciąży u niej ?

Odnośnik do komentarza

strasznie boję się wykonać test ciążowy kochałam się z chłopakiem 16 listopada zaraz po ustąpieniu okresu następnie po 26 dniach dostałam okresu a drugiego okresu dostałam po 30 dniach czyli 6 stycznia.... od jakiegoś czasu widzę zmiany w moim ciele szczególnie chodzi o piersi widzę że są wieksze a sutki tware .... czy jest to możliwe ze pommo miesiączki jestem w ciaży ??

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam problem, bardzo się stresuję, ponieważ mam za parę dni dostać okres, a wczoraj zdarzyło mi się bliższe spotkanie z partnerem. Otóż, partner po założeniu prezerwatywy, na chwilę (ok. minuty) wszedl we mnie, po czym wyszedł. Nie doszło do wytrysku, jednak bardzo się boję, ze może w jakiś magiczny sposób moglo dojsc do zapłodnienia... Bardzo proszę o pomoc, czy było możliwe zapłodnienie? Za odpowiedź bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam, od 5 dni mam plamienie przedmiesiączkowe , jednego dnia mniej obfite, drugiego bardziej nie wiem od czego może to zależeć. Zaczęło mnie to niepokoić, gdyż jak się zdarzały to nie trwały nigdy tak długo. Obecnie mam 9 dni do miesiączki i zażywam tabletki antykoncepcyjne , które w ostatnim czasie brałam z parogodzinnym opóźnieniem, miałam również dużo stresów. Co może być przyczyną tego krwawienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam Pisze tutaj ponieważ wizytę u ginekologa mam dopiero we wtorek. Mianowicie okres spóźnia mi się ok 10 dni. Dodam, ze zazwyczaj miałam regularne cykle po 32 dni. W ostatnim czasie przeszłam silne zatrucie wirusowe i przyjmowałam metoclopramidum. Zaraz po brałam antybiotyk na zapalenie krtani. Śluz w pochwie jest gęsty, mazisty. Odczuwam lekki ból w podbrzuszu oraz od czasu do czasu w okolicy lewego jajnika. Czy istnieje szansa ze lek spowodował przesunięcie miesiączki czy może to ciąza ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę. W zeszłym miesiącu kochałam się z facetem bez zabezpieczenia 3 dni przed miesiączką. Oczywiście nie skończył we mnie. Po 3 dniach dostałam normalną 4 dniową miesiączkę i od tego czasu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne 24+4. Po 8 tabletce mężczyzna skończył we mnie. Teraz jestem po 3 tablece placebo i wczoraj miałam brązowe plamienie, a dziś już nic. Czy jest ryzyko, że mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...