Skocz do zawartości
Forum

jaki aparat na wycieczki?


Gość rzepka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano.
jakie macie aparaty z którymi wyjeżdzacie na wycieczki?
Bo ja ostatnio sie zastanawiam no i nie mogę się zdecydować.
Jedyne czego jestem pewna to, ze zamówię go w winmarze, bo tam kupno na raty wychodzi taniej.

jaki aparat więc polecacie? :)
Odnośnik do komentarza
Gość uroda-wdziekpl
To zależy od tego czy, chcesz biegać z dużym aparatem, cyfrowym czy też z małym poręcznym, ja posiadam lustrzankę nikona d60 lecz czasem jest za ciężki, znajoma kupiła małego lumixa i zdjęcia też wychodzą rewelacyjnie, w lumixie masz obiektywy z leiki.
Odnośnik do komentarza
uroda-wdziekpl napisał/a:
To zależy od tego czy, chcesz biegać z dużym aparatem, cyfrowym czy też z małym poręcznym, ja posiadam lustrzankę nikona d60 lecz czasem jest za ciężki, znajoma kupiła małego lumixa i zdjęcia też wychodzą rewelacyjnie, w lumixie masz obiektywy z leiki.

Ja stosuję podobne rozwiązanie - jak biorę ze sobą plecak albo większą torbę to zabieram też moją lustrzankę (Pentax k-x) ale na imprezy (do torebki) albo na snowboard (do kieszeni) biorę maly aparacik (Panasonic Lumix F3) :)
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Ja używam panasonica FZ 50 - robi świetne fotki, mam go razem z chłopakiem już od ponad 5lat i nie chcemy go zamieniać na żaden inny. Jedynie czasem dokupujemy jakieś filtry, których pełno jest na foto-tip.pl i w ich sklepie stacjonarnym w Krakowie ;) dają fajne efekty na zdjęciach ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...