Skocz do zawartości
Forum

Arafatka


Gość Andzioreq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez zauwazylam ze arafatki sa modne. Chociaz na dzisiejesze upaly nie radze zakladac bo sie mozna w nich ugotowac;) I mam takie pytanie...otoz....do czego zakladacie arafatke?? Pasuje do wszystkiego czy raczej trzeba uwazac z czym sie ja laczy???:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
zalezy jak się ubierasz^^ najwazniejsze zeby pasowała kolorystycznie do reszty stroju bo nie ma nic gorszego nic rażący kontrast. Arafatki sa bardzo charakterystyczne i lepiej z nimi za bardzo nie eksperymentowac, przyjamniej ja to tak widzę;) Sama mam dwie: jedna czarno- biało i drugą niebiesko- czarną. Kupiłam je tylko dlatego ze mi sie podobały, broń boze nic nie symbolizują^^ hehe
Poniewaz ubieram się "na sportowo", wiec nie muszę za bardzo uważać czy bedzie mi do czego pasowała czy nie. Spotkałam się z osobami które zakładały ja do , ze tak to nazwę, bardziej eleganckich strojów,a le mi osobiscie nie bardzo sie to podoba.
Odnośnik do komentarza
Gość w_niebo_wpatrzona
No to ja się wypowiem terazB)
Arafatki rzeczywiście stały się modne. Wg mnie są bardzo fajne. Ale... Sądzę, że to niedobrze, że stały się już tylko modą, nie mają za sobą żadnego przesłania. Strasznie nie lubię, jak z tak "wymownych" części garderoby robi się komercha. Szkoda, wielka szkoda, szczególnie jak widzę paradujące w arafatkach puste lale (no bo tak modnie), które pewnie nawet nie wiedzą gdzie jest Bliski Wschód...:uhoh:
Odnośnik do komentarza
zgadzam sie z Tobą. Wiekszosc nawet nie rozumie pochodzenia nazwy tej czesci garderoby ale niestety nie jestesmy w stanie na to nic poradzic. Ja akurat doskonale orientuje sie w problematyce palestynsko-izraeleskiej i wiem co symbolizuje arafatka. ale od raze tłumacze ze sie z tym nie utozsamiam. Traktuje je tylko jako dodatek a podobaja mi sie z powodu ich , ze tak powiem, 'fasonu', a nie dlatego ze duzo osób je nosi, bo tego typu zachowania: ulegania modzie, wpisywania sie w popularny trend, bez zrozumienia jego istoty jest dla mnie smieszne.
Odnośnik do komentarza
Gość Misia0014
u mnie w szkole nie tak dawno był normalnie szał na arafatki:) prawie każda dziewczyna noisła arafatkę, często nie pasującą do stroju:( mi specjalnie się nie podobają poza tym nie lubię na ślepo podążać na trendami:) wszyscy noszą to samo, więc powinny być osoby, które są oryginalne i noszą inne ciuchy:) ja tak bynajmniej robię:)
Odnośnik do komentarza
arafatki sa juz raczej nie mode. ja wole kolorowe duuugie szaliczki i chusty. ale wiecie laski co zauwazylam? ze nawet jak chlopak (za przeproszeniem) ma ryj jak nie wiadomo co ale jak zalozy arafatke , okulary przeciwsloneczne i sie fajnie ubierze to wyglada na takigo przystojniaka. wystarcza im takie pierdoly zeby wygladac ladnie i fajnie:lol:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...