Skocz do zawartości
Forum

Problem z miłością :(


Gość Misia0014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misia0014
rozumiem wszystko:) dzięki:) on gra w siatę, a poza tym podobno świetnie pływa. no, raczej nie podobno tylko napewno bo kiedyś po zawodach mu się pytałam, jak poszło to mówił, że był pierwszy:P poza tym nie wiem, jakie jeszcze sporty uprawia. wydaje mi się, że gra w piłkę nożną, ale o tym to nie wiem za bardzo czy jeszcze, bo wiem, ze kiedyś był w miejscowej drużynie. w ogóle on jest typowym "sportowym maniakiem":P ogólnie wszechstronny w tych sprawach:P muszę się zacząć bardziej interesować sportem:P dzięki:D
Odnośnik do komentarza
Witam ja mam innym problem. Jestem zakochany w swojej byłej dziewczynie tak mocno, że nie jestem w stanie pocałować innej. Zraniłem ją mocno dwa razy zrywając z nią bez sensownie i puszczając jakieś plotki. Niewiem czy mi to wybaczyła, ale jak z nią rozmawiałem powiedziała, że raczej już razem nie będziemy, chce się przyjaźnić, ja tak nie potrafie, co mam robić, proszę o pomoc. Chodze z nią do tej samej klasy w Liceum. :rip:
Odnośnik do komentarza
Nie sądzę żebyś naprawdę ją kochał skoro dwa razy tak podle z nią postąpiłes.Raz można wybaczyć można zwalić na głupi błąd ,niedojrzeałość,pomyłkę.Za drugim razem pewnie dobrze wiedziałeś co robisz.Ma szczęście ze nie jest juz Twoją dziewczyną.Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki a co mówić trzy razy:no:
Odnośnik do komentarza
oo tak. sama prawda. skoro chodzisz do liceum to raczej dobrze wiedziales co robisz i jakie beda tego konsekwencje.
no ale dziewczyny zamiast go dobijac moze pomozmy;)
skoro kochasz ja tak bardzo to mysle zemozesz sie poswiecic. skoro ona proponje przyjazn. ok. powiedz jej ze chcesz sie z nia przyjaznic. i na razie nie oczekuj niczego wiecej. dopiero kiedy ona znow bedzie umiala Ci zaufac mozesz posunac sie krok dalej. ale nie gwarantuje ze to cos zmieni. przeciez skoro zraniles ja 2 razy to moze i za 3 razem nie bedziesz sie mogl powstrzymac.
no i zalezy to tez od tego ja ja zraniles? nie oczekuje ze sie z tego zwierzysz ale w koncu jestesmy tutaj anonimowi a takie informacje pomglyby nam bysmy mogli pomoc Tobie;)
Odnośnik do komentarza
Ja jej nie zdradziłem, ani nic. Dwa razy bez sensu zerwałem, bo miałem dość jak się zachowywała, wychodząc nie ze mną. Myśle teraz że to moja wina, dwa razy płakała przeze mnie. Heh. Powiedziałem jej wszystko co myśle, to ona powiedziała teraz niedawno, że w sumie to niewie co czuje, wolała by się spotykać bez zobowiązań, ale dla mnie cos takiego zwane jest dziwką. Ja dopiero teraz czuje jak ją kocham.Heh...
Odnośnik do komentarza
Gość Misia0014
no dobrze, ale tak na dobrą sprawę to wszystko trochę dziwne .
po 1 . skoro z nią zerwałeś, bo denerwowało cię jej zachowanie, to niby czemu teraz chcesz do niej wrócić . przecież będzie się zachowywać tak samo i co, teraz nie będzie ci to przeszkadzać .
po 2. skoro uważasz, że chce się z tobą spotykać tylko, żeby się całować itp to czemu chcesz z nią być . ?
no i po 3 . czemu z nią zrywałeś, a teraz niby tak bardzo ją kochasz .
Odnośnik do komentarza
A po czwarte wcale nie jest powiedziane że jak znowu zaczniecie razem być ona znowu nie b ędzie się zachowywała tak jak poprzednio.Najwidoczniej chce się dziewczyna wyszaleć wypróbować a nie wiązać na stałe.Ja nie nalegała bym na razie na związek może przyjaźń i poczekać co z tego wyniknie.Najwidoczniej jak z toba się chce całoawać a z innymi spotykać to nie kocha cię tak jak ty ją
Odnośnik do komentarza
Dobra słuchajcie jestem z nią już długo, ale tym razem jest nam dobrze, od czasu do czasu miewamy jakieś kłótnie, ale teraz już jest ok. Mam tylko z tym problem, ze ona mnie opieprza i chce abym miał długie włosy i niewiem co z tym zrobić stwierdziła, że inaczej ze mną zerwie. Mi się to wydaje głupie
Odnośnik do komentarza
Dla osób nieśmiałych, które narzekają na brak pewności siebie w relacjach z płcią przeciwną bardzo dobrym rozwiązaniem są kursy uwodzenia prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Mają oni bardzo dobre opinie i recenzje, nie ma więc czego się obawiac. Każdy uczestnik jest bardzo zadowolony, ja także szczerze ich polecam. Dzięki ich pracy stałam się kobietą otwartą i przebojową, która nie boi się kontaktu z mężczyznami i potrafi skutecznie ich uwodzić :) w końcu żyję pełną parą i bardzo mi się to podoba ;)
Odnośnik do komentarza

Co do szkoły uwodzenia to nie jestem pewna.. ale myślę ze powinno się ćwiczyć pewność siebie w towarzystwie.. więcej rozmawiać z ludźmi , nie tyle co ze znajomymi ale z osobami których się nie zna a przebywają w naszym towarzystwie.. i co najważniejsze trzeba mieć również pewność siebie co do swojej osoby nie wstydzić się siebie swojego wyglądu i okazywać to podczas rozmowy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...