Skocz do zawartości
Forum

Stan podgorączkowy a ciąża


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni po owulacji, okazało się że mam stan podgorączkowy 37,0 lub 37.5 st. Sama wyczułam stan podgorączkowy. Gdzie nigdy mi się to nie zdarza nawet jak mam anginę czy jestem chora nie pojawia się u mnie gorączka więc dlatego też jestem zaskoczona mocno. Mierzę gorączkę od 6 dni i cały czas to samo, rano zazwyczaj mam normalną temperaturę 36,6 st, ale w ciągu dnia 37,0 lub 37.5 st. Byłam na badaniu bhcg ale wyszedł negatywny , ale może być jeszcze za wcześnie. Miesiączkę mam dostać 6 lutego,więc na dniach. Ale cały czas mnie nurtuje pytanie czy jest to moja wymarzona ciąża czy jakaś infekcja. Proszę o konkretna odpowiedź, czy stan podgorączkowy może być objawem ciąży i czy mogę już w sobie nosić maleństwo. Pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza

Stan podgorączkowy nie jest wymieniany jako klasyczny objaw ciąży. Zapewne dlatego, że związany być może z wieloma czynnikami. Wydaje mi się, że właśnie w czasie owulacji ma się lekko podniesioną temperaturę, chociaż mówisz, że jesteś już po.. Trudno stwierdzić. A ile dni po stosunku robiłaś test bhcg?

Odnośnik do komentarza

cześć
fajnie że się ktoś odezwał :-)
wiesz co bhcg robiłam dokłądnie 7 dni po stosunku.... więc faktycznie mogło nic nie wyjść, z tego co się orientuje to do zapłodnienia może dojść nawet do 72 godzin wiec jak stosunek miałam ostatni w niedziele to do zapłodnienia mogło dojść nawet w środę.
Więc sama nie wiem, tylko najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że ja nadal mam gorączkę. to już półtora tygodnia chodzę ze stanem podgorączkowy. ( a nie jestem przeziębiona chora )
Więc tylko to mnie zastanawia....staramy się od 6 miesięcy o dziecko i dlatego też tak pomyślałam że może w końcu nam się udało.
Monika

Odnośnik do komentarza

Hej
Węzły chłonne chyba są ok, nie wiem raczej nie mam ich powiększonych.
Masz rację powinnam powtórzyć bhcg, tylko ja się już tak "boję" rozczarowania, że nie mam odwagi chyba wolę żyć jeszcze parę dni w niewiedzy.
Wczoraj zrobiłam test ciążowy ale przyjaciółki powiedziały mi że na pewno nie wyjdzie przed spodziewana miesiączką. Więc wczoraj kolejny raz doznałam oczarowania.
Tak jak czytam na portalach wszędzie piszą że gorączka to pierwszy z objawów zajścia w ciąże , że organizm się broni przed tzw "infekcją".
Cały czas się łudzę !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...