Skocz do zawartości
Forum

Sushi Kto je ? lubi ? robi ? KONKURS :)


Gość Bulma

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim

Ja sushi bardzo lubię chociaż szczerze przyznam się że zajadam się nim od niedawna :) często zdarza nam się je raczej przyrządzać w domu niż wychodzić do restauracji. Czasem kupuje gotowe zestawy dla początkujących a do nich dodaje tylko jakieś dobre rzeczy typu paluszki krabowe albo szpinak :) wszystko zależy na co akurat mam ochotę. A jak wy macie lubicie w ogóle sushi ? jadacie ? jedliście ?

Dla tych co lubią może zainteresuje was konkurs www.robimysushi.pl/nagrody A więc jak ktoś lubi sushi i kupuje czasem produkty od Blue Dragona to wystarczy wydać 15 zł i zachować paragon :) wymyślamy jakieś hasełko reklamowe dla ich produktów i... rejestrujemy nasze zgłoszenie na stronie nic prostszego. Do wygrania są naprawdę bardzo fajne rzeczy zaczynając od 1200 miseczek po nagrody większego kalibru czyli 8 warsztatów w naszym domu dla nas i znajomych. Kto weźmie udział w konkursie ? :D ja !
Odnośnik do komentarza
Bardzo lubię sushi, ostatnio robiłam je razem z córką i powiem szczerze ze wyszło za dobre :-( Pewnie jeszcze nie mamy aż takiej wprawy ale wszystko przed Nami. Z czasem będzie lepiej :-) Ten konkurs brzmi nieźle ale do kiedy trwa i czy trzeba kupić coś konkretnego za te 15 zł czy tylko ma być to produkt Dragon ?
Odnośnik do komentarza
Dokładnie tak jak mówi Dorota :) konkurs trwa do 22 lutego i co do kupowania to możesz obojętnie co od nich zakupić byle by było za kwotę 15 zł jeśli jeszcze nie jesteś aż tak dobrze wprawiona w "tworzenie" sushi to polecam może zestaw dla początkujących ? masz w nich nie tylko składniki ale i cała instrukcje :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...