Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, wymioty i zaokrąglenie brzucha a ciąża


Gość zmartwionyfacet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwionyfacet

Witam mam straszny problem i nie wiem co z tym zrobic a mianowicie: bedac z dziewczyna tak gdzies w 15 miesiacu chodzenia zaniepokoila mnie jedna rzecz-bardzo czesto sie kochalismy nawt kilka razy dziennie i pare razy bylo podejrzenie ze jest w ciazy ale testy ciazowe byly negatywne. ale nastepnym razem znow byly podejrzenia ze jest w ciazy:test zrobila-wyszedl negastywny ale brzuch byl widocznie zaokraglony od dolnej czesci,2 miesiace nie miala okresu a miedzy 4 a 6 tygodniem liczac od ostatniego okresu wymiotowala strasznie a w pracy jej powiedzieli zeby pierwsze co to zrobila test ciazowy i nawet jej mama sie pytala czy jest w ciazy bo zobaczyla jej brzuch wiec powiedzialem zeby szla do Ginekologa i zrobic badania.ja do niej dzwonie a ona mi mowi ze to nie ciaza tylko ma Torbiela jajnika czy cos takiego-nie pamietam dokladnie wiec teraz pytanie takie mam---czy te objawy jakie wymienilem wczesniej tzn powiekszony i zaokraglony brzuch,wymioty miedzy 4 a 6 tygodniem i brak okresu to powod powstania torbiela o wielkosci 5cm??czy to nie ma nic wspolnego pytam bo przyznala sie do znajomych ze byla w ciazy a jak sie jej pytali w ktorym miesiacu poronila to zamilkla i nic nie powiedziala- ja do tej pory nic nie wiem i nic mi nie mowila na ten temat-chce to rozwiazac bo nie moge przestac o tym myslec,nie daje sobie z tym rady,myslalem jeszcze zeby isc do ginekologa i zeby mi powiedzial o co tu chodzi ale chce znac wasze zdanie (chce byc narazie anonimowy) -podejrzewam ze usunela ciaze bo teraz ma okres Prosze Was o dokloadne rozwiniecie tego tematu chce wiedziec co mam wykluczyc Z gory dziekuje i Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli torbiel jest wystarczająco duży to może troszkę namieszać, ale głównym objawem byłby ból. Jeśli według Twojej dziewczyny miała torbiel, która dawała takie silne objawy to powinna była poddać się operacji usunięcia torbieli. Natomiast, jeśli była ona w trzecim miesiącu ciąży to chyb a już trochę późno na usuwanie. No sama nie wiem. Dziwna sprawa. Dlaczego ona powiedziała coś takiego znajomym? I ukrywałaby to przed Tobą? Jak ma się taką tajemnicę to nie opowiada się rozbieżnych wersji.

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwionyfacet

z tego co pamietam to powiedziala mi ze ma tego torbiela 5 cm,kekarz jej przepisal jakies tabletki ktorych nigdy nie widzialem na oczy i na dodatek wziela sobie zastrzyk-antykoncepcja.po 2 tygodniach poszla znowu do lekarza na kontrole i powiedziala mi ze juz tego torbiela prawie nie ma wiec nie wiem co mam robic.
sam osobiscie widzialem tekst jak pisala ze znajomym o tresci:

on-przeciez mialas byc w ciazy
ona-bylam
on-w ktorym tygodniu poronilas??
ona- ---------------(brak odpowiedzi)

on ja podpytywal a ona mu poprostu powiedziala

ta sprawa nie daje mi spokoju-dzwonilem do lekarza gdzie ona chodzila z tym niby torbielem i chcialem z nim na ten temat pogadac ale on mowil ze do niego tylko kobiety przychodza a nie faceci na pogawedke
moze macie kogos kto moze mi doradzic,wysluchac,jakis kontakt albo cos w tym stylu
chce miec zycie i sumienie spokojne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...