Skocz do zawartości
Forum

Malowanie tipsów lakierami


Gość nataluusska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nataluusska
hej dziewczyny :)
mam do Was pytanie.
Robię paznokcie, ale do tej pory używałam tylko brokatów i gotowych french'ów białych.
-Czy można malować tipsy lakierami, tzn. robić nimi kolorowe french'e,
-czy kolor nie straci swojego odcieniu w zetknięciu z promieniami UV w lampie,
-czy biel nie zżółknie,
-jeżeli można, to czy lepiej nakładać lakier pomiędzy warstwami żelu, czy na samym wierzchu.
Wiem, że są kolorowe żele, ale na pewno taniej wyjdzie kupić mniejsze buteleczki z lakierami, bo wtedy nie będą one stały "bezczynnie".
Słyszałam od paru osób, że nie ma z tym problemu, ale inni mówią, że normalnie lakiery się do tego nie nadają.
Czekam na odpowiedzi, najchętniej od osób, które same tego próbowały i mają w tym doświadczenie :)
Dziękuję z góry.
Odnośnik do komentarza
lakiery w połaczeniu z żelem to zly pomysł. zele nie zachowają swojej konsystencji. najlepiej opracuj paznokcie i na koniec wykonaj french lakierem dowolnego koloru.
Kolorowe żele nie sa tak drogie, możesz kupić dobrej jakości już za 6zł:)
Odnośnik do komentarza
Chciałabym się w to pobawić, ale brak mi czasu :-( często widzę u dziewczyn takie zadbane paznokcie, ja moge sobie pozwolic tylko na normalny, zwykły lakier. Na szczęscie mam mocne i grube paznokcie, które się nie łamią :) Może wybiorę się na hybrydowe, ale słyszałam że często się zdarza że krótko się trzymają... wiadomo że zalezy też gdzie się zrobi.. Jak znajdę tylko wolną chwilę na pewno się tym zainteresuje. Na co dzień jednak nie kombinuję, ale to co czasem widzę u dziewczyn to naprawde pozazdrosic pomysłów :)
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście łączę żel ze zwykłym lakierem i jestem bardzo zadowolona.
Kolorowy żel trudniej usunąć gdy nam się znudzi lakier wystarczy zmyć i nałożył innym.
Ja kładę bezbarwny żel na paznokcie nadaje im ładny kształt utwardzam oczywiscie w lampie. Jak juz skoncze z zelem to po prostu nakladam lakier na paznokcie. Zauważyłam że na żelu lakier dłużej się trzyma i ładnie błyszczy

Odnośnik do komentarza
Gość moniśka

osobiście jeszcze nigdy takich rzeczy nie robiłam więc również nie za bardzo jestem w stanie nic powiedzieć na ten temat. Muszę za to przyznać że od jakiegoś czasu stosuję tylko i wyłącznie lakier semilac platinum który bardzo mi się podoba. W sumie chyba każdej pani zależy na tym aby wyglądać bardzo elegancko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2016 o 21:14, Gość Kkkkkkk napisał:

Ja osobiście łączę żel ze zwykłym lakierem i jestem bardzo zadowolona.
Kolorowy żel trudniej usunąć gdy nam się znudzi lakier wystarczy zmyć i nałożył innym.
Ja kładę bezbarwny żel na paznokcie nadaje im ładny kształt utwardzam oczywiscie w lampie. Jak juz skoncze z zelem to po prostu nakladam lakier na paznokcie. Zauważyłam że na żelu lakier dłużej się trzyma i ładnie błyszczy

Polecam Ci trochę poczytać o zasadach doboru dobrego lakieru, bo zrobisz sobie kiedyś krzywdę... http://biopiekno.pl/Czego-wymagac-od-dobrego-lakieru-hybrydowego-Wazne-cechy/ 
Może i dłużej będzie się trzymał, pytanie czy kosztem zdrowia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...