Skocz do zawartości
Forum

zniszczone włosy i rozjaśnianie...


Gość Miiikaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miiikaaa
hej mam troche zniszczone włosy po codziennym prostowaniu choć po podcięciu końcówek i zaprzestaniu używania prostownicy stan sie nieco poprawił jednak farbuje włosy i mam do Was 2 pytania ;]

1. Jakie są dobre odżywki, które można stosować na całe włosy i nie przetłuszczają ich oraz nie powodują oklapnięcia [mam włosy dość długie i ciężkie ale po niektórych odżywkach potrafią mi klapnąć i wygladają jak byłby już nieco tłustawe mimo iż robie to zaraz po umyciu włosów i tak ide do szkoły...a myje je codziennie...

2. Mam ciemny kolor a chce wrócić do jaśniejszego myślałam o średnim brązie ale nie chce rozjaśniać całych włosów to strasznie podobno niszczy, bardziej niż zwykła farba więc myślałam o rozjaśnieniu pasemek i pokryciu całych włosów średnim brązem... czy te ciemne z czasem załapią troche tego koloru? i czy to w ogóle jest dobry pomysł?
[Ciemne-robiłam ciemnym brązem wychodziły czarne ale z czasem sie troche spłukały i próbowałam juz ten średni brąz góra wydaje sie jakaś jaśniejsza niż końce...ale moze jakoś sie połączą jasne pasemka z ciemnymi i nie będzie źle?]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...