Skocz do zawartości
Forum

Zniszczone włosy :(( PoooMoCyyyyyyyy!!!


Gość Paulina94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina94
Witam!!
Mam najgorsze włosy jakie mogą być!! Są puszyste,kręcone,suche,zniszcone,sztywne,twarde itp...(nawet nie używam prostownicy) Na prawdę mam już ich po uszy, nie wiem co mam z nimi zrobić!!!!Nie mogę nawet ich rozpuścić czy zrobić jakieś 'fajnej' fryzurki, poprostu wyglądają jak sztuczne,często to słyszę od znajomych;(( Myślą, że mam perukę :rip: to jest irytujące!!!! Od jakiegoś czasu chodzę tylko uczesana w kucyk, chciałabym móc rozpuścić włosy... To jest bardziej kobiece:(
Próbowałam różnych odżywek,balsamów do włosów.Niestety nic nie pomaga :|

Dlatego Błaaaagam, jeśli ktoś zna jakieś sprawdzone i skuteczne sposoby(najlepiej domowe,bo szczerze wstydzę się nawet je rozpuscić u fryzjera :rip: ) i mógłby się ze mną nimi podzielić ;) Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Powinnaś zacząć używać profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, które będą w stanie ujarzmić Twoją bujną czuprynę. Jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz, bo ja się potwornie źle czuję, kiedy mam świadomość, że moje włosy się nie chcą układać. Polecam Ci skorzystać z oferty sklepu kalamis.pl w którym znajdziesz profesjonalne kosmetyki do włosów, jakich się używa w salonach fryzjerskich, lecz w znacznie niższej cenie. Możesz również skorzystać tam z darmowej (!!) porady stylistki, która doradzi Ci idealny kosmetyk dla Ciebie. Ja kiedyś napisałam tam maila do stylistki, poleciła mi serum do wygładzania włosów, z którego jestem naprawdę zadowolona. Myślę, że Tobie również pomoże!! I tu jest dobra wiadomość dla Ciebie, bo skoro nie chcesz iść do fryzjera możesz skontaktować się mailowo i opisać swój problem (dobrze też będzie wrzucić zdjęcie)
Odnośnik do komentarza
Gość joaska9999
ja polecam bo naprawde działa produkty firmy Onozis. są w przystepnej cenie i szybko pomagają regenerować zniszczone włosy sprawdziłam na sobie. możesz też zapisać się do klubu ambasadorek kao im nas więcej tym lepiej, wpisz mnie jako osobę polecającą.:D
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
Nie ma co się łamać. Na wszystko znajdzie się jakiś sposób;) Myślę, że w twoim przypadku najlepiej będzie jak się zaopatrzysz w bardzo dobre kosmetyki, najlepiej takich firm, jakie używane są w salonach fryzjerskich.
Ja kupuję kosmetyki do włosów na kalamis.pl, sklepie, o którym wspominała moja przedmówczyni powiem ci, że są naprawdę bardzo dobre. A moje włosy do niedawna wyglądały jak siano od ciągłego suszenie i prostowania.
Wybierz kosmetyki, które odbudowują i regenerują zniszczone włosy;)
Nie martw się Twoje włosy będą jeszcze piękne i lśniące;)
Odnośnik do komentarza
Wiesz co ja bym jednak nie liczyła zbytnio na te domowe sposoby... Moje włosy też były słabe, puszyste i takie "jakieś nie takie;/". Chodziłam od dermatologa do dermatologa i nic mi to nie dało. Mówią że to genetyczne i nic z tym nie zrobie. Poszłam kiedyś do Apteki za Grosze w wawie bo gdzie będą wiedziały lepiej niz tam gdzie sie tego najwięcej sprzedaje, czyli w aptece. Pani powiedziała mi ze to moze być kwestia genetyki ale i złego odzywiania. Mówiła ze mam spróbować ze Skrzypovitą. Mówiła ze faktycznie wzmocni mi to włosy i nabiorą kształtu. Poprawiłam swoją dietę (na zdrowszą dietę) i dodałam do tego Skrzypovite i jest teraz ok.

Może spróbuj z tą Skrzypovitą - za dużo nie tracisz.
Odnośnik do komentarza
Na pewno trzeba sobie pomóc.
Nie wstydź się iść do fryzjera.On niejedno widział.Odpowiednie ścięcie ujarzmi Twoje włosy.Dobry fryzjer też doradzi jakich odżywek używać.Pomyśl też o wzmocnieniu włosa od środka.Odpowiednia dieta,suplement(vitapil),na pewno pomogą.
Nie stresuj się bo to też źle wpływa nie tylko na samopoczucie ale i włosy.:yes:
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Jasne, że można zażywać skrzypowite i inne suplementy, ale ja bym się nie ograniczała tylko do tego, ponieważ za długo zażywać się ich nie powinno, a zaraz po odstawieniu takich tabletek włosy przestają być znowu ładne. Trzeba pielęgnować włosy odpowiednimi kosmetykami, które wnikają w mieszki włosowe i w cebulki, pielęgnując je przy samej nasadzie i cebulkach.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Ja słyszałam i sama mam zamiar spróbować, że kuracja z Panthenolu Spray na zniszczone włosy daje super efekty. On zawiera wosk i parafinę co sprawia, że włosy są mocno nawilżone. czy ktoś z Was próbował?
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem wszystkie regularne kosmetyki z drogerii tak naprawdę nie działają, a jeśli już to tylko przez pewien okres, a później włosy i skóra się przyzwyczają i uodparniają na dane specyfiki. Ja zasięgnęłam rady u farmaceuty w aptece i został mi polecony środek Urt Oil z naftą oczyszczoną. Jest spreparowany na bazie naparu z pokrzywy. Rezultaty po zastosowaniu stosunkowo szybko widać.
Odnośnik do komentarza
ja tez mialam straszny problem ze zniszczonymi wloskami juz nie wiedzialam jak temu zapobiedz wlosy mi wypadaly i byly suche ja siano znajoma polecila mi Floradix-witaminy do picia stosowalam go jakis czas i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z efektow szybkie i skuteczne dzialanie nawadnia wlosy od wew. przez co sa bardzo nawodnione i bardziej lsniace mnie pomogl bardzo
Odnośnik do komentarza

O kręcone włosy trzeba dbać dodatkowo, bo niestety zwykłe mycie i byle jakie odzywki ci nie pomogą. Wejdź trochę głębiej w temat włosingu, omo i te sprawy i zobaczysz, że będzie lepiej. Zacznij jednak od wizyty u dobrego fryzjera. Ja chodzę tylko do salonu urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty) w Lublinie, bo tam znają się na kręconych włosach, umieją je ścinać i mają fajne zabiegi, które pomagają je odżywi, dzięki czemu łatwiej ci będzie o nie zadbać. W dodatku mają dobre ceny, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Moje włosy zawsze były problematyczne i nieładne, zawsze cienkie,pozbawione objętości i blasku. W końcu zdecydowałam, że pojdę na przedłużanie i zagęszczanie. Bardzo się cieszę że zdecydowałam się na ten zabieg bo dzis jestem inną osobą! Zyskałam pewność siebie i atrakcyjny wygląd ? Polecam salon hollywood hair ktory wykonał na mojej głowie naprawdę istne cudo:) 

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 29.07.2022 o 01:28, Gość Morowanka napisał:

 

i po tych 12 tygodniach już widać efekty

nie ma reguły, ale ja po tych merz spezial miałam tak, że zasadniczo najpierw na włosach ten efekt zaczął być widoczny. Akurat z paznokciami nigdy problemów nie miałam więc nie wiem

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.08.2022 o 22:48, Gość Fela napisał:

 

nie ma reguły, ale ja po tych merz spezial miałam tak, że zasadniczo najpierw na włosach ten efekt zaczął być widoczny. Akurat z paznokciami nigdy problemów nie miałam więc nie wiem

ja chyba spróbuję tego, zobaczymy po paru tygodniach jak działa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...