Skocz do zawartości
Forum

chce aby włosy zaczeły sie kręcić.


Gość daniellebum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daniellebum
Mam wielki problem ze swoimi włosami które są naturalnie proste. Mażą mi sie włosy kręcone i zrobiłam, zakupiłam wiele kosmetyków i nawet profesjonalną lokówke aby uzyskać ten efekt, ale cały problem jest w tym że moje włosy się nie chcą kręcić. Mam odżywke, pianke, szampon na kręcenie i używam profesjonalnej lokówki, ale kiedy je pokręce (rozmawialam z koleżanką fryzjerką i nauczyła mnie dobrze nią operować) to po dosłownie 2 min one zaraz są proste albo wcale sie nie kręcą. Jak używają je moje kuzynki to one mają wspaniałe kręcone włosy ;/
znacie jakąś metode domową itd aby one sie zaczeły kręcić?
z góry dzięki za odp.
Odnośnik do komentarza
nie ma domowych metod. moge ci tylko powiedziec ze przed kreceniem wgniec w wilgotne wlosy pianke a dopiero pozniej zacznij je nawijac na lokowke. i oczywiscie kiedy nawiniesz juz kosmyk wlosow to potrzymaj go z pol minuty. pozniej wszystko spryskaj lakierem. moze to cos pozmoze;) ale skoro juz wszytskiego probowalas to watpie ze sama cospomozesz. jedyne co Ci pozostanie to trwala
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że proste włosy z natury nie chcą się kręcić, i ciężko będzie doprowadzić je do takiego stanu, żeby przez pare godzin utrzymywały się piękne loki. Moja koleżanka ma idelanie prote włosy, i po kręceniu lokówką, po paru minutach, lub wyjściu na dwór od razu z powrotem się prostują...
Odnośnik do komentarza
Gość Caffinka

Według mnie tak same z siebie raczej nie zaczną. Musisz je odpowiednio do tego przygotować. Mnie spodobało sie pewne bardzo sprytne urządzenie lokownica twister, które w mgnieniu oka robi loki.Sama chciałabym miec coś takiego u siebie w domu ale chyba to jest dostępne tylko do salonów fryzjerskich. Może to by Ci pomogło.

Odnośnik do komentarza
Gość rokilara
Polecam zwykłą folie taka do ciasta (wiem brzmi śmiesznie, ale pomaga) zawinąc w to pasemko włosów i przytrzymać ok 15 sekund prostownica. Pomaga, bo tez mam włosy, które nie chca sie kręcic i od kiedy moja koleżanka mi poleciła taki sposób, w ciągu 10 minut mam loki na głowie
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...