Skocz do zawartości
Forum

co jest lepsze aby włosy szybciej rosły


Gość everybodysfool

Rekomendowane odpowiedzi

oj ja tez chcialabym wiedziec bo moje wlosy zdaje sie ze wogole nie rosna a jak juz to baaaaardzo wolno. slyszalam ze plukanie wlosow chlodna woda przyspiesza ich wzrost ale to nie jest zbyt przyjemne a i skutecznoscia nie grzeszy:lol::lol: czekamy, czekamy....:confused:
Odnośnik do komentarza
Gość everybodysfool
wiesz co co do tego płukania włosów to powiem Ci,że mam wrażenie,że to serio pomaga. myje włosy pod prysznicem więc jeszcze robie tak,że przez pare minut nakierowuje prysznic na głowe,taki masaż xd
Odnośnik do komentarza
Gość Denahill
Ja od dwóc miesięcy stosuję skrzyp polny. Poza tym żeby szybko rosły nie należy używać prostownicy(bo się kruszą). No i tyle. Włosy rosną średnio 1cm na mc a mi przez te 2 mc urosły 4cm(widzę po odrostach). No.. rosną jak szalone. :D Planuję wychodować włoski do pasa:)
Odnośnik do komentarza
Gość Shezze
kurcze no to mam problem. ja MUSZE prostowac wlosy za kazdym razem jak ide do szql bo jak nie to masakra. no cyhyba ze w koczek zwaize. ale nie zauwazylam zeby moje wlosy byly zniszczone. 2-3razy w tygodniu stosuje regenerujaca i intenstywnie nawilzajaca maske i jest ok;) ja chce wychodowac wlosy na dlugosc tak troszke za lopatki wiec jeszcze troche sobie poczekam:D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...