Skocz do zawartości
Forum

Prostownica czy kosmetyki prostujace...?


Gość Karina180

Rekomendowane odpowiedzi

bo tych kosmetyków należy używać wraz z prostownicą, ja stosuje tylko profesjonalne kosmetyki, najbardziej lubie właśnie te do prostowania bo moje włosy nie wykręcają sie i nie puszą, polecam wam kalamis.pl, tam znajdziecie kosmetyki profesjonalne, a w razie pytań i wątpliwości można walić na gg :) dla mnie najważniejsze jest to aby kosmetyk chronił moje włosy przed wysoką temperaturą, mam CHI 44 Iron Guard firmy Farouk oraz silk infusion dzięki którym nie niszczę włosów prostownicą i suszarką. Gorąco polecam
Odnośnik do komentarza
Witam, ja mam włosy kręcone, które się nie chcą układać, puszą się strasznie. Nie raz kupiłam różnego rodzaju kosmetyki które stosowałam razem z prostownicą. Efekty był raczej znikomy. Włosy mimo wyprostowania się puszyły, było iż znacznie więcej. A efekty chwilowy. Po wizycie u fryzjera, po wyprostowaniu włosy są miłe w dotyku, trzymają się długo i jest ich znacznie mniej, co daje fajny efekt. Kupiłam sobie prostownicę, za którą dałam trochę kasy, ale to też nie pomaga. Może ktoś ma jakieś rady, żeby włosy były proste, gładkie i lśniące bez wizyty u fryzjera??? Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
mam okropny problem z włosami:(one nie są kręcone tylko jak sprężyny!!!bez użycia żelu czy pianki są beznadziejne jak siano:(nie mam już do nich siły,codziennie rano układać na żel i lakier to jest katastrofa,a w kucyku wyglądam okropnie!!!:mad:
Odnośnik do komentarza
Gość kopciuszek777
jezeli nie przetluszczaja ci sie bardzo to warto raz w tygodniu zafundowac sobie fryzjera (np w pn a potem przez jakies 3-4 dni cieszyc sie idealna fryzura)moja znajoma tak robila i problem zniknal
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...