Skocz do zawartości
Forum

odżywki na zniszczone końcówki :(


Gość minerwa92

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zaproponuje niecodzienny sposób na zniszczone końcówki włosów, poczytałam troszke na innych forach o zastosowaniu pianki panthenol spray na zniszczone włosy i wypróbowałam tego sposoby z niedowierzaniem. Nałożyłam pianke na końcówki pozostawiając do wchłonięcia. potem umyłam włosy i od razy włosy były gładsze, ładniejsze, lśniące. teraz Stosuję przynajmniej raz w tygodniu. Jakby nie patrzeć to w kazdej odzywce jest panthenol, wiec nie ma sie co bać stosować.
Odnośnik do komentarza
A ja na wstępie zdecydowanie odradzam jedwab biosilk. nawet nie chodzi o to że jedwab to nie odżywka, lecz po prostu ten ma w składzie alkohol, który wysusza włosy, więc strzeżcie się :)

A polecam np. : maseczkę jajeczną Joanna i Kallos latte ;)
Odnośnik do komentarza
piinkaa spróbuj jak masz ochotę mojego sposobu, bo i w sumie nie drogi.Zakupiłam piankę na oparzenia, która tak naprawdę ma różne zastosowania, bo można zastosować na końcówki włosów, po depilacji na skóre wrażliwą, bo ładnie goi krostki. Ja sobie bardzo piankę chwalę.

Odnośnik do komentarza
piinkaa napisał/a:
mówisz? B) może kiedyś spróbuję :yes:
co daje nałożona na końcówki?
przede wszystkim odżywia włosy, regeneruje je. Zobacz, że na w każdej odzywce w składzie jest panthenol, wiec warto. ja zaczęłam stosować co pare dni nakładam pianke na końcówki, czekam aż wchłonie się i myje szamponem. O tym sposobie wywiedziałam się na wizaz i sama nie dowierzałam ale ze lubie eksperymentować to spróbowałam.
Odnośnik do komentarza
duży wybór odżywek po dobrych cenach znajdziesz w hurtowni fryzjerskiej veba, przede wszytskim warto zainwestować w takie rzeczy, bo ma sie pewność, że kupuje się dobre kosmetyki do pielęgnacji włosów, używane przez fryzjerów , a to jest ważne
Odnośnik do komentarza
potwierdzam podcinanie jest bardzo ważne. A jedwab na koncówki ? myslalam że ochronnie w ogóle na calosc wlosow szczegolnie w ekstremalnych warunkach ( np podczas prostowania ). Na końcówki podcięte - odżywczo Panthenol w sprayu.
Odnośnik do komentarza
Zniszczone końcówki najlepiej podciąć. Możesz spróbować też laminowania włosów. Możesz wykonać to sama w domu bardzo tanim kosztem. Po laminowaniu włosy wyglądają na bardzo zdrowe a końcówki już nie wyglądają na nadmiernie przesuszone. Efekt taki, w zależności od włosów i częstotliwości mycia utrzymuje się ok. 1 - 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Gość Beata Rtehgut

Mi w odbudowie zniszczonych włosów bardzo pomógł zabieg z botoxu, super się sprawdził i włosy sa zdrowsze, błyszczące i bardziej zregenerowane. Zabieg warto sobie wykonać przynajmniej dwa razy do roku. Moge polecic bardzo dobra fryzjerkę u której robiłam zabieg Ania Pióro z hairdresser w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...