Skocz do zawartości
Forum

okropna twarz


Gość tomme4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wiem że jest to forum dla dziewczyn ale cuż wy mi chyba prędzej pomożecie . Od około roku walcze z trądzikiem znika mi powoli a do tego te wszystkie środki sprawiaja ze skóre mam czerwoną czasem aż różową , chwilami robi mi się duszno mam wrażenie jakbym nosił jakąś folię . Nigdy nie dbałem o siebie ale ostatnio sytuacja stała się wręcz krytyczna wyglądam okropnie zacząłem nawet unikac spotkań itd. P O M O C Y ! ! !
Odnośnik do komentarza
"wszystkie środki"? nie nakładaj wszystkiego naraz na twarz.. zresztą cierpliwości. Jeżeli zaczerwienienia nie chcą zniknąc to widocznie nie używasz odpowiednich kosmetyków dla twojej skóry. Jeżeli masz problem z określeniem typu swojej skóry idź do dermatologa. On napewno ci zapisze jakieś kosmetyki odpowiednie dla ciebie.
Odnośnik do komentarza
jeśli skóra jest zaczerwnieniona, znaczy to, że jest podrażniona. Myślę, że warto jest dobrac do skóry delikatne kosmetyki, które ją nawilżą i wygłsdzą. Ja używam odżywli nanobase do ciała i twarzy. zaleciła mi ją pani dermatolog i jest super jak do tej pory. porównuje do Vichy tylko taniej:)
Odnośnik do komentarza
sluchaj mialam ten sam problem. walczylam z tradzikiem wszystkimi mozliwymi sposobami (ale nie dlatego ze byl bardzo nasilony tylko raczej dlatego ze mi strasznie przeszkadzal). i tak najpierw peeling zluszczajacy , pozniej te wszystkie maseczkui i kremy wysuszajace krosty. efekt byl taki ze mialam okropnie przesuszona skore do tego stopnia ze sie wrecz luszczyla i zlazila mi z twarzy:lol: . wiec stosowalam maseczki i kremy gleboko nawilzajace skore. ale z tego powodu wyskakiwaly mi kolejne krosty i kolko sie zamyka. poszlam do dermatologa i przypisal mi specjalny tonik (ktory dla mnie przyzadzila jakas tam pani ktora zajmuje sie czyms tam i przekazala mi to farmaceutka). przypisal mi jeszcze na recepte 2kremy: 1na dzien a 2na noc. wiem ze to moze sporo pielegnacji i tego zamieszania ale po ok.2 tyg moj problem sie sam rozwiazal. zero krost a skora idealnie nawilzona. wiec chce ci poradzic zebys udal sie do dermatologa bo sam sobie tylko zazkodzisz i zaostrzysz sprawe;) troche sie rozpisalam ale chcialam wam ukazac dramatyczna strone tej sytuacji:lol:
Odnośnik do komentarza
dokłądnie. na początku z każdym rodzajem problemu skórnego jest trudniej. pożniej jest coraz lepije. Ja tez mam jak mowiłam leki z polecenia ani dermatolog, bo miałam skórę z AZS i bardzo długo borykałam się z problemami skórnymi. tak jak mówiłam dermatopol poleciła mi dermokosmetyki. Jest cała seria, ale teraz uzywam tylko nanobase. bardzo mi pomogła.
Odnośnik do komentarza
A ja polecam krem Acne-derm z kwasem azelainowym. Skład ma taki sam jak Skinoren ale jest dwa razy tańszy i według mnie Acne-derm jest skuteczniejszy. Tylko należy pamiętać, że leczenie trądziku niestety trwa i nie wyleczymy go w tydzień. O szczegółach stosowania Acne możesz poczytać na ich stronce i nawet zapytać lekarza o wszystko co związane z trądzikiem , fajna rzecz! Sama miałam wątpliwości czy można stosować Acne-derm i się opalać i tam znalazłam fachową odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Krem- maść acne-derm jest rzeczywiście skuteczna, tyle, że wg. mnie jeszcze stosunkowo mało znana. Strasznie denerwuje mnie to, że zarówno lekarze, jak i farmaceuci przepisują drogie zagraniczne leki a zapominają o ich polskich odpowiednikach.
Acne-derm jest maścią polską, która pomimo tego, że nie jest rozpowszechniona, to przy regularnym stosowaniu jest naprawdę skuteczna. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć o jej skuteczności? Nie chce tutaj robić żadnej zbędnej reklamy, aczkolwiek trzeba przekonać się do polskich leków :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...