Skocz do zawartości
Forum

pryszcze...


Gość 90patKa

Rekomendowane odpowiedzi

cere na twarzy mam bez zanego nieprzyjaciela.. ale jezeli chodzi i o plecy czy dekolt to masakra.. w lato jest super bo słonce wszystko wypala ale zostaja blizny bo je rozdrapuje (to jest silniejsze ode mnie :( ) wiec czy znacie cos co to zwalczy ??? :upset::confused:
Odnośnik do komentarza
90patKa napisał/a:
cere na twarzy mam bez zanego nieprzyjaciela.. ale jezeli chodzi i o plecy czy dekolt to masakra.. w lato jest super bo słonce wszystko wypala ale zostaja blizny bo je rozdrapuje (to jest silniejsze ode mnie :( ) wiec czy znacie cos co to zwalczy ??? :upset::confused:



Witaj. Najpierw udaj się do dobrego dermatologa, który poleci Ci odpowiednie kosmetyki. Mi polecono dermokosmetyki firmy DCL, które między innymi leczą uporczywy trądzik. Obecnie jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej skóry, chyba po raz pierwszy od dawna.
Odnośnik do komentarza
Ja też miał;am straszne problemy z trądzikiem. Stosowałam różne środki, kremy, toniki itd. ale nic nie skutkowało. W końcu zakupiłam sobie Afronis i muszę przyznać, że bardzo szynko dostrzegłam pierwsze efekty. Płyn jest tani i wydajny. Najlepiej tez go stosować na noc, ponieważ ma dość intensywny zapach.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...