Skocz do zawartości
Forum

Nowy sposób na cellulit


Gość genowefa987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mar-Kos_pl
Na moją kieszeń zabiegi w SPA czy salonach kosmetycznych są za drogie. Z cellulitem walczę sama w domu. Zaczęłam się więcej ruszać. W walce z cellulitem dobrze jest zacząć pływać. To nie tylko pomaga usunąć pomarańczową skórkę, ale również zbawiennie wpływa na nasze samopoczucie oraz odciąża kręgosłup. Podczas smarowania ciała balsamem masuję i oszczypuję skórę żeby pobudzić krążenie. Gdy się kąpię to masuję uda szorstką gąbką. A do tego zdrowa dieta i duże ilości niegazowanej wody. Powiem Wam, że widzę efekty i takie postępowanie ma nie tylko dobry wpływ na pozbycie się cellulitu, ale wspaniale działa na całe ciało i oczywiście na samopoczucie.
Odnośnik do komentarza
angelikan niestety cellulit często nie zależy od naszej wagi, szczupłe dziewczyny także mogą mieć z nim problem. Nawet jeśli masz dobrą przemianę materii to zajadanie się "śmieciowym jedzeniem" należy zamienić na warzywa i owoce, dużo wody i mniej cukru. Tłuszcze także najlepiej jest zamienić ze zwierzęcych na roślinne - co do tego ostatniego nie jestem pewna jaki to ma bezpośredni wpływ na cellulit, ale z pewnością jest zdrowiej dla układu krążenia.
Odnośnik do komentarza
Gość MeryMacom
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne-ciepło/ zimno, usprawniają one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody.
Odnośnik do komentarza
niestety cellulit dopada większość kobiet niezależnie od wieku, wagi, ale na szczęście można sobie jakoś z nim radzić. Na pewno i masaże i ruch i dieta może nam w tej walce pomóc, ale też zabiegi w spa będą bardzo pomoce. Powiem wam, że w good time day spa mają super ofertę, jeśli chodzi o walkę z cellulitem plus Pani Irmina, która poszczypie, dotknie i szybko określi co za rodzaj cellulitu nas dopada i dobierze najlepsze dla nas zabiegi.
Odnośnik do komentarza

Po namowie koleżanki zdecydowałam się wypróbować serię zabiegów Swiss Cellvibe. Przede wszystkim są one krótkie, bo trwają jedynie 30 min, a do tego bezbolesne. Po 3 zabiegach moja skóra stała się delikatnie jędrniejsza i bardziej elastyczna. Przede mną jeszcze 5 wizyt ale póki co mogę powiedzieć, że polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...