Skocz do zawartości
Forum

Problem z dłonmi


Gość tasmytrzaski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tasmytrzaski
Witam serdecznie,
Jestem mezczyzna, mam 21 lat. Moj problem dotyczy dłoni, otóz pracowałem jakis czas fizycznie bez rekawiczek i moje dłonie ulegly zniszczeniu, ponizej przestawiam wam zdjecie, niestety jest ono mało dokładnie poniewaz bylo robione telefonem.



To moze opisze dokładnie co mam na myśli, otóz moje dłonie są popękane na całej powierzchni, najbardziej pomiedzy palcem wzkazujacym a kciukiem(widoczne na zdjeciu) wyglada to mniej wiecej tak samo jak zmarszczki. Jest to mało estetyczne, także moje dłonie wydaja sie duzo starsze w porownaniu do calej reszty mojego ciała, nie mam sposobu jak je odmłodzic oraz jak pozbyc sie tych popekań, smaruje kremem dłonie daje to jakis efekt, ale popekania przez to mi nie znikna, jestem w ogole ciekawy czy da sie je usunac czy juz tak mi zostanie do konca zycia. Znacie na to jakis sposob, lub sposob na odmlodzenie moich dłoni?
Przepraszam jesli temat sie powtorzył.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
ja proponuję Ci kremy do intensywnej pielęgnacji, kup specjalne rękawice(bawełniane), nałoż grubą warstwe kremu na dłonie nałóż rekawice i tak w rękawicach trzymaj całą noc, rano zdejmij, umyj dłonie mydłem, który nie wysusza i nałóz jakiś nawilżajacy krem do rąk, bardzo dobry jest Johnsons@Johnsons(nie wiem czy to poprawna pisownia ale to popularna marka więc bez problemów odnajdziesz w drogerii czy sklepie kosmetycznym)albo czerwony lub różowy kolor Garniera-powodzenia:)
Odnośnik do komentarza
radzę wybrać się do kosmetologa. Zabiegi parafinowe bardzo ładnie działają na popękana i szorstką skórę. Regularna wizyta jest wskazana, trzeba trochę czasu żeby naprawić szkody ale jest to do zrobienia. :) Polecić mogę salon w Krakowie jeśli potrzebujesz :)
Odnośnik do komentarza
Ja bym Ci polecala jakies natluszczacze,ale bezzapachowe,zeby nie pieklo jak bedziesz smarowal. Sama uzywam zima lipobase,bo kiedys siostra mi polecila. Ale osobiscie polecam tez ten krem formula norweska, w takiej czerwonej tubce,tylko on ma w miare intensywny zapach wiec nie wiem czy sie nada. ale lipo-, nano- czy cutibase nie pachna. Sa bardzo tluste. powinny pomoc. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela_S
A nie lepiej zacząć od wizyty w gabinecie kosmetycznym?! Są przecież tzw. zabiegi parafinowe w skład których wchodzą peeling, maska i krem które świetnie sobie radzą z opisanymi przez Ciebie dolegliwościami. Więc droga wolna kolego tym bardziej, że cena zabiegu nie jest wysoka bo o ile dobrze pamiętam to płaciłam za nią w villa parku koło 50/60 złotych
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...